کتاب آبشار یخ

اثر متیو جی کربی از انتشارات افق - مترجم: محبوبه نجف خانی-ادبیات نوجوان

شاید خائنی میان ما باشد...
شاهزاده خانم سولویگ و خواهر و برادر کوچکش، با شروع جنگ به قلعه ای در میان کوه های سر به فلک کشیده پناه می برند.
بچه ها هر روز چشم به راه رسیدن خبر پیروزی پدرشان هستند تا به خانه بازگردند. اما زمستان از راه می رسد و با یخ بستن آبدره، همه در قلعه گرفتار می شوند.
خیلی زود عده ای از جنگجویان مسموم می شوند و می میرند و بچه ها دیگر نمی دانند به چه کسی تکیه کنند.


خرید کتاب آبشار یخ
جستجوی کتاب آبشار یخ در گودریدز

معرفی کتاب آبشار یخ از نگاه کاربران
این یک کتاب بزرگسال بزرگسال شگفت انگیز است. من کتاب مورد علاقه این کتاب را برداشتم، چون من دوست دیگری از نویسندگان کتاب (لیگ کوانتوم) بودم و من هیچ IDEA را نداشتم، من این موضوع را دوست داشتم. قطعا یکی از کتاب های مورد علاقه من در حال حاضر. این تنظیم دوره ای است که به دوره وایکینگ // Norse (نه مدرن است، اما هنوز هم بسیار مرتبط است، که سخت است)، و من نیز دوست دارم که این به شیوه زندگی آنها دقیق بود، شخصیت ها تکامل یافته بودند، اما نه بیش از حد تجزیه و تحلیل، و شخصیت اصلی به واقعیات مربوط می شود، به مسائل اصلی که مردم باید با آن برخورد کنند (عدم اعتماد به خانواده، مسائل مربوط به خود و ضربان داخلی) و نه فقط مسائلی که از فردی که به یک ماجراجویی عالی می آید (مانند مبارزه با یک هیولا یا یه چیزی). اگر دوست دارید شخصیت های قوی زن و داستان فوق العاده بگویید، این کتاب برای شماست!

مشاهده لینک اصلی
وای - نوشتن زیبا، تنظیمات خیره کننده و شخصیت هایی که واقعا برای مراقبت از آنها رشد می کنید. صدای Solveig با صدای واقعی و به یاد ماندنی، و کشف تدریجی شخصیت های هک به طور طبیعی با طرح در حال توسعه است. من پیامی از قدرت کلمات و داستان ها و اهمیت یافتن هویت شما را دوست داشتم. بسیاری از قسمت هایی که می خواهم تجدید نظر کنم، برای لذت بردن! طرح اولیه در ابتدا به آرامی توسعه می یابد، اما به پایان می رسد تا زمانی که شما نمی توانید به تعویق بیفتید. کتاب صوتی یک شادی بود - تلفظ اسامای نروژ و کلمات به طرز وحشتناکی جریان داشت که این داستان را حتی زیباتر کرد. اگر چه من چند فصل گذشته را بخوانم خودم، هنوز هم میخواهم دوباره به آنها گوش فرا دهم تا صداهایشان را بشنوند! من خوشحال شدم که در مصاحبه ای که در انتهای کتاب صوتی نشان می دهد، نویسنده می گوید که ممکن است ما در سفرهای بعدی Solveig را دنبال کنیم. این دنیا من متاسفم که ترک ....

مشاهده لینک اصلی
کتاب فانتزی عالی از طرفداران غیر فانتزی همچنان لذت خواهد برد. آسا، هارالد و سلوئيج پادشاهان كودك هستند كه او در حال جنگ با يك جنگ در منطقه يخ زده از راه دور فرستاده است. به نظر می رسد که جنگ آغاز شد، زیرا Gunnlaug می خواست از Asa، قدیمی ترین پادشاهان دختر، ازدواج کند اما او حاضر به اجازه او نشد. این کاملا درست نیست، اما خوانندگان مجبور خواهند شد که برای خودشان پیدا کنند. کربی به آهستگی بیشتر درباره Asa و Per، یک نگهبان آشکار می کند. Solveig، پادشاهان جوانترین دختر، و هیک، پادشاهان بیشتر مورد اعتماد جنگنده، بیشتر توسعه یافته، اما شخصیت های دیگر نیز بسیار خوب توسعه یافته است. تنظیمات منحصر به فرد است و به خوبی شرح داده شده است. قطعه حرکت می کند در سرعت عالی حتی اگر شخصیت ها اساسا انتظار نجات را داشته باشند. یک کتاب عالی که طرفداران فانتزی و ماجراجویی را دوست خواهد داشت و با دختران و پسران نیز برخورد خواهد شد.

مشاهده لینک اصلی
در نهایت کتابی که مایل بودم برای خواندن ادامه داشته باشم. من از پیشرفت شخصیت، داستان، این واقعیت که اطلاعات تاریخی در مورد مکان / زمان به گونه ای معرفی شد که خواننده اطلاعات را بدون @ history @ در مسیر داستان به دست آورد، لذت بردم. به عنوان مثال، برسکر ها از منظر شخصیت اصلی که پیش از این درک کرده بودند چه کسی / چه برسکر بود، به داستان معرفی شده است. همانطور که درک او افزایش یافت، خواننده نیز چنین می کند. ایده آل برای خوانندگان مدرسه راهنمایی. من می دانم دختران من این را خواندن لذت می برند - اما من امیدوارم که آن را به پسران نیز به فروش برسانند. جنگجویان به اندازه کافی درگیر آن هستند که برای آنها جالب باشد. پیام بزرگی برای بچه ها در این سنین (و یا هر سن) با درک ارزش ها و ارزش های خود. من برای پیدا کردن کتاب های بیشتر توسط این نویسنده ام

مشاهده لینک اصلی
واقعا تصور می کردم این یک ستاره 4 ستاره است، اما من با تمام پمپ ها و شرایطی که مایل به یک داستان افسانه ای هستم ناراحت هستم. من نمی دانم معامله با تمام داستان هایی که اخیرا در مورد تمام دختران جوان که مایل به قصه گویی هستند، نمی دانند. برای من، آن را با همان ناراحتی من با autobiographies اشاره می کند: نویسنده می گوید، @ به من نگاه کنید! ببینید که من عالی هستم! @ و در این مورد، @ به یاد بسپارید که چگونه کار من عالی است! همه باید مثل من باشند! هر کس می خواهد من باشد! @ احتمالا موضوع برای اکثر مردم نیست. پس زمینه Nordic بسیار سرد بود. و من دوست داشتم که این یک داستان قریب الوقوع بود، اما من هنوز هم توانستم منافع خودم را حفظ کنم، و همچنین من را به رمز و راز کسی که ممکن است خائن باشد، به من بسپار.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آبشار یخ


 کتاب توبیاس و فرشته
 کتاب خاطرات خون آشام - بازگشت (۱)
 کتاب گریگور و رمز سرپنجه
 کتاب کتاب دزد
 کتاب جزیره اسرار آمیز
 کتاب گریگور و پیش بینی بین