کتاب استخوان های دوست داشتنی

اثر آلیس سبالد از انتشارات روزگار - مترجم: فریدون قاضی نژاد-ادبیات نوجوان

هنگامی که ما برای اولین بار با سوزی سالمون ملاقات می کنیم، او در حال حاضر در بهشت است. همانطور که او از این مکان عجیب و غریب به نظر می رسد، او در صدای تازه و روحیه یک دختر چهارده ساله به ما می گوید که داستان ایده آل و پر از امید است. در طی هفته های پس از مرگ او، سوزی زندگی بدون سر خود را روی زمین ادامه می دهد - دوستان مدرسه او شایعاتی در مورد ناپدید شدنش می کنند، خانواده اش امیدوارند که پوسته پیدا شود، قاتل او در تلاش برای پوشش آهنگ هایش. همانطور که ماهها بدون سر و صدای عبور می کند، سوزی پدر و مادرش را می بیند که ازدواج از دست رفته است، خواهرش سخت تلاش می کند تا قدرتمند باقی بماند، و برادر کوچکش تلاش می کند که معنای کلمه را فراموش کند. استخوان های دوست داشتنی درخشان و شگفت انگیز است، که رمان هایی است که بیشترین امیدواری های داستان را از غم و اندوه می سازد. در دست یک نویسنده جدید درخشان جدید، این داستان از بدترین چیزی که یک خانواده می تواند با آن مواجه شود تبدیل به یک رمان ماندگار و حتی خنده دار در مورد عشق، حافظه، شادی، بهشت و درمان است.


خرید کتاب استخوان های دوست داشتنی
جستجوی کتاب استخوان های دوست داشتنی در گودریدز

معرفی کتاب استخوان های دوست داشتنی از نگاه کاربران
شخصیت های پشتیبانی کننده این کتاب را به یاد ماندنی می گذارند. مادر مبهوتش با چشم های اقیانوس، دوستش روت که روحش را به او می دهد از آسمان او را لمس می کند؛ مادربزرگ الکن غول پیکر لین؛ خواهر برجسته او لیندزی؛ اما جالب تر از تمام پدرش جک سالمون که فقط نمی داند که چگونه از دختر کوچکش بیرون برود. تصویرگر، اصلی، متفکر؛ فقط یک داستان عالی. @ تنها بوسه ما مانند یک تصادف بود - رنگین کمان بنزین زیبا

مشاهده لینک اصلی
استخوان های دوست داشتنی توسط آلیس سابولد داستان سوزی سالمون، دختر نوجوان که توسط مهاجم خود، جورج هاروی، به قتل رسیده است، و اینکه چگونه خانواده اش با تروما روبرو می شوند، در حالی که او از نقاشی های آنها مراقبت می کند. در آغاز داستان، سوزی جورج هاروی، همجنسگرا و همسایه غول پیکر همجنسگراش، به طرز وحشیانه ای مورد تجاوز و قتل قرار می گیرد و پس از آن بدن او را می شکافد و استخوان هایش را پایین می ریزد. هرگز پیدا نخواهد شد و یا قاتل فکر می کند، اما برای یک استخوان تنها از آرنج او که توسط یک سگ از محله گرفته شده است. صحنه جرم در یک میدان مغناطیسی است که در نزدیکی دبیرستان سویس قرار دارد و در حالی که پلیس مشکوک و مورد سوال همه در محله، از جمله ری سینگ که در سوزی crush در سوزی و نامه عشق به او نوشته شده است، آنها به نحوی هرگز، جورج هاروی به نظر می رسد که دومی یک قاتل سریال است و پس از آنکه دوران کودکی آسیب دیده را تجربه کرد، به عادت تجاوز به قربانیان خود و کشتن آنها در معروف ترین شیوه ها تبدیل شده است. ضرب وشتم از این همه لذت های ساده زندگی از خانواده سویس است. آنها لذت بردن از یکدیگر را به عنوان یک خانواده متوقف می کنند. سوزیس مادر و پدر از هم جدا می شوند، برادر بچه او رشد می کند در یک شب و خواهر او، لیندزی محافظ ضخیم در اطراف او پوشید در همه زمان ها، بنابراین هیچ کس نمی تواند با او برای از دست دادن همدردی. دوست سوزی، روث تنها کسی است که می تواند احساس سوزی را در اطراف او احساس کند. و این که در آن داستان فراتر از موانع انسانی برای سوزی به زودی به بدن رفته را برای تحقق یکی از آرزو که از زمان مرگ او پرستش شده است. بنابراین، جورج هاروی همیشه گرفتار خواهد شد؟ آیا خانواده اش از دست دادن او بیش از حد می شود؟ آیا او در نهایت در مرگ او صلح خواهد بود؟ استخوان های دوست داشتنی یک داستان زیبا است. می توانست درام بسیار بزرگی داشته باشد، اما برای بهترین ها اجتناب شد. روایت مجبور نیست هیچ تلاشی از طرف نویسنده برای دادن فرصتی برای روح سوزی برای مجازات وجود ندارد، که انتظار می رود طبیعی باشد. به طور کلی، خواندن آن بسیار خوب است و من از آن کاملا لذت می برم.

مشاهده لینک اصلی
تاریخ عزاداری، داستان کسانی که باقی می مانند. اما همچنین یک داستان از فراتر از آن. فصل اول ترک، آنها متراکم، سفت و سخت است. صدای روایت است که از سوزی، دختر 14 ساله که اولین صفحات با اعتماد بنفس بزرگ او چگونه مورد تجاوز قرار گرفت و به قتل می گوید، تجزیه جسد و پرتاب در محل های دفن زباله. با وجود € ™ ثانیه تاثیر وحشتناک از کلمات باز مانند آن، به شما احساس خاصی از لطف سبکی به تن سوزی از صدا، که باقی می ماند نشاط از دختر بچه حکاکی بالا آلا € ™ وحشت از درگذشت او. یکی از خصوصیات این کتاب راوی آن است، چرا که © سوزی در اول شخص صحبت می کند اما همچنین راوی دانای کل، قادر به ایجاد خودمان شناخته شده € ™ ثانیه صمیمیت دلا € ™ احساسات تمام شخصیت های دیگر. بخش اول از رمان بازی می کند در تضاد بین روشنایی خانواده سوزی، تراژدی € ™ € ™ رویداد و تاریکی دلا € ™ قاتل. همانطور که گفتم این داستان غم انگیز و تعریف آن است، که از طریق چشم انداز عزیز منزوی شده است. بخش اول از رمان ممکن است پیشنهاد به در دست من یک هیجان انگیز با عناصر فوقالعاده، اما این طوری نیست. این کتاب چیزی دیگری است و لغزش آن به خوبی پیش از آنکه به وعده خواننده بپردازد، نادیده گرفته شود. من خودم انتظار داشتم که چیزی متفاوت از توسعه آن باشد؛ سقوط در بد، با توجه به شمول قاتل سریال پدوفیل در شخصیت کر. داستان قاتل عنصری است که در طول قصه روایت اتفاق می افتد، اما تا حد زیادی محدود است. این شخصیت برای حفظ حاشیه ای از تعلیق در یک داستان در مورد از دست دادن است که در غیر این صورت می تواند خوانندگان را نادیده بگیرد؛ همچنین آن را یک شاه ماهی قرمز، شاه ماهی قرمز از معنای کلی است: آیا شما فکر می کنم این کتاب از انتقام صحبت می کنند، اما در واقع یک داستان از پذیرش شرایط خود (خیلی برای مرده و برای بازماندگان) است. عنصر فراطبیعی در بین رویاپردازان و مذاهب توازن دارد. جایی که در آن سوزی است â € œCieloâ € (â € œHeavenâ €) نامیده می شود، یک نوع از بهشت ​​که در آن هیچ کس در اندیشه خدا، اما زندگی بر روی زمین است. اما آن را نیز محل عبور، بنابراین شاید برزخ یا برزخ، که در آن روح از انتظار مرده به آماده شدن برای مرحله بعدی شود (تأمل؟). به طور خلاصه، به نظر من یک مسیحی کوچک، به معنای عصر جدید تر، به نظر می رسید. با این حال، از یک طرف، آن را با ایده خود را از افراد مرده که در کنار کسانی زندگی می کنند تا زمانی که آنها به آن نیاز ندارند، کار می کند. مرده هایی که هرگز در حافظه و محبت نمی میرند؛ حتی اگر از انتهای دیگر، این ایده به شیوه ای تا حدودی خنده دار توصیف شده است. او به من یک رمان مانند باقی مانده (از بین رفت به هوا نازک) تام پروتا یادآوری، UNA € ™ تازه ترین کار، به عنوان استخوان های دوست داشتنی، به خصوص دلا € ™ عزاداری از طریق برخی از عناصر تخیلی صحبت می کند. در هر دو مورد، ایده ها خوب هستند، رمان ها به صورت شایسته نوشته می شوند، اما آنها هیچ طرح قوی ای برای بررسی همه چیز ندارند. با این حال، باقی مانده های قابل ملاحظه ای، خواندن دلپذیر، شاید کمی طول عمر 300 صفحه را خسته کننده می کند. در همان موضوع، کسی را پیدا خواهد کرد جالب تر به عنوان یک سریال تلویزیونی لس Revenants، consigliatissima، که در آن زبان dellhorror نگران کننده استفاده می شود به در مورد چگونه ما می توانید بروید از مرده اجازه نمی صحبت می کنید، و آنها قادر به اجازه رفتن از ما هستند.

مشاهده لینک اصلی
بررسی بلاگ @ موتورهای Scaredy End of Line LibraryWow. این کتاب دوم در ردیف Ive DNFed در این ماه است! برای من این کتاب هیچ معنایی نداشت! این خیلی خسته کننده بود، حالا احساس می کنم وزن برای DNFing از من حذف شده است. من نمی توانم فهمیدم که در آن داستان به چه چیزی سرایت کرده بود، فقط به نظر می رسید که زندگی روزمره خانواده اش را در بر بگیرد و همانطور که من توضیح دادم، قبل از اینکه کتاب هایی را که فقط مربوط به مردم هستند، زندگی شاید بعدا این احتمالا نقطه این کتاب بود، شاید قرار بود در مورد زندگی روزمره باشد. من به این کتاب رفتم و انتظار داشتم یک داستان ارواح بخصوص به این صورت که در توصیفی که توسط یک دختر که قتل شده بود گفته شد. من در زندگی روزمره کتابهای خود را هدر می دهم و فیلم تریلر فیلم این داستان را مانند یک داستان با عناصر پارانورمال می کند. سبک نوشتن بسیار خوب بود و اگر این موضوع در مورد سوزی بیشتر از خانواده زندگی اش بود، من واقعا آن را دوست داشتم. اما این برای من نیست، بنابراین ما وجود دارد. ما شروع به نگرانی می کنیم. چرا ناگهان با کتابهایم آشنا می شوم؟ یا شاید من فقط تمام تصمیمات اشتباه را مرتکب می شوم یا به این ترتیب، این روزها هیچ وقت نمیتوانم با چیزی روبرو شویم که من به طور واضح از آن لذت میبرم، اما من واقعا امیدوارم کتابهای بیشماری از DNF داشته باشم. کتاب ها سرگرمی هایی هستند که می دانید.

مشاهده لینک اصلی
من نوعی فریب خوردم چون اولین فیلم را تماشا کردم و سپس کتاب را برداشتم. من احساس می کنم این کتاب فوق العاده بود. من معتقدم که مردم فراموش می کنند که این کتاب از طریق POV یک دختر چهارده ساله نوشته شده است. اسم من ماهی قزل آلا بود، مانند ماهی؛ اسم، سوزی من چهارده ساله بودم که در 6 دسامبر 1973 به قتل رسیدم. قاتل من مردی از محله ما بود.\nاین کتاب دلهره آور بود و گاه بسیار تاریک بود. اما آن احساس بسیار واقعی بود و من آن را دوست داشتم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب استخوان های دوست داشتنی


 کتاب فن گرل
 کتاب نامه مرموز
 کتاب داستان های خوب برای پسران بلند پرواز
 کتاب سه قصه
 کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده
 کتاب کیه این وقت شب