کتاب بچه های خاص خانم پریگرین

اثر رنسام ریگز از انتشارات پیدایش - مترجم: پیمان اسماعیلیان-ادبیات نوجوان

یک جزیره مرموز. یتیم خانه رها شده مجموعه عجیب و غریب از عکس های بسیار کنجکاو. این همه منتظر است تا در خانم Peregrines خانه برای کودکان عجیب و غریب کشف شود، یک رمان فراموش نشدنی که داستان و عکاسی را در یک تجربه خواندن هیجان آمیز ترکیب می کند. همانطور که داستان ما باز می شود، یک فاجعه خانوادگی وحشتناکی، یعقوب 16 ساله را که در جزیره دور افتاده در ساحل ولز زندگی می کند، پیدا می کند و در آن خرابه هایی از خانم Peregrines Home برای کودکان عجیب و غریب را می بیند. همانطور که یعقوب کاوش اتاق خواب و راهرو های رها شده خود را می بیند، معلوم می شود که کودکان بیش از حد عجیب و غریب بودند. ممکن است خطرناک باشند. یک فانتزی ستون فقراتی که با تصاویر عجیب و غریب غریب نشان داده می شود، خانم Peregrines Home برای کودکان عجیب و غریب، بزرگسالان، نوجوانان و هر کسی که در سایه ها یک ماجراجویی را دوست دارد لذت خواهد برد.


خرید کتاب بچه های خاص خانم پریگرین
جستجوی کتاب بچه های خاص خانم پریگرین در گودریدز

معرفی کتاب بچه های خاص خانم پریگرین از نگاه کاربران
2.5 ستاره داستان واقعی: من همیشه دوست داشتم ترسناک باشم، و وقتی بچه بودم، بازی حزب را دوست داشتم که در آن مردم یک تکه کاغذ را به صورت تصادفی ترسیم می کردند و سپس شما را به شخص دیگری منتقل می کردند و باید نقاشی را بر اساس اسکرابر شما: من کاملا در این بازی حکمفرما هستم و هنوز هم مایلم که تمام علاقمندان را بپذیرم. بنابراین، این کتاب به من یادآوری می کند که کمی از آن بازی است. این نویسنده برخی از عکس های پرنعمت عجیب و غریب، بیشتر تصاویر قدیمی سیرک یا آزمایش های اولیه در عکاسی فوتون:. . . و تصمیم گرفت تا یک داستان فوق العاده در اطراف این عکس ها، در مورد کودکان با قدرت های عجیب و غریب و افراد شرور و موجوداتی که می خواهند از این قدرت ها استفاده کنند، بسازند. همچنین: سفر زمان! متاسفانه همه چیز خیلی خسته کننده تر از آن بود که ممکن است صدا کند. داستان و نوشتن به من بسیار متوسط ​​تبدیل شد، به غیر از gimmick تصویر کارت پستال. و من برای پایان ناپذیر حل نشده ام که از شما می خواهد عاقبت را خریداری کنید. این کتاب در ابتدا علاقه من را به خود جلب کرد؛ زیرا این کتاب یکی از کتاب های درخواست شده در PaperbackSwap بود - صدها درخواست در لیست انتظار، من شما بچه نیستید - اما صادقانه بگویم، من خوشحالم که در کتابخانه یک کپی پیدا کردم تا اینکه آن را خریداری کنم یا حتی با استفاده از اعتبار PBS. من علاقه خاصی به خواندن عاقبت ندارم. توصیه من این است که پول خود را ذخیره کنید. عکس ها بسیار جالب تر از داستان هستند. گریدرهای میدانی احتمالا آن را دوست دارند، اما اگر شما بیش از 15 سال سن داشته باشید، این یک ریزه کاری است.

مشاهده لینک اصلی
برای اینکه بگویم من برای این کتاب هیجان زده بودم، این یک تردید است! من برای آن ناامید بودم! عکس های خزنده عجیب و عجیب و غریب؟ من هستم. به همین ترتیب شما می توانید تصور کنید من خیلی غمگین به پذیرش ... من آن را دوست ندارم. من می دانم، درست است؟ این یک شوک بزرگ برای من است. به علاوه، من می دانم تیم برتون این را به یک فیلم در سال 2015 تبدیل می کند و چه کسی فیلم های عجیب و غریب Tim Burtons را دوست ندارد ؟! (من آنها را دوست دارم!) من کاملا از این کتاب خوشم نمی آید من خوانندگان را شنیدم که می گوید پناهندگی توسط مادلین روحانی یک ریزه کاری است. برای اولین بار خواندن پناهجویان، و من فکر می کنم آن را بسیار بهتر است. (به خصوص @ فریب @ فاکتور و عکس.) من فکر کردم آن را خزنده است. و آن نبود! من واقعا عکس ها را دوست نداشتم من فکر کردم آنها جالب هستند ... اما در آن زمان من خیلی تحت تأثیر قرار نگرفتم. عکس ها باید توانایی های عجیب و غریب کودکان را نشان دهند. اما آنها نوعی ... خسته کننده بودند. نوشتن؟ من نمیدانم بد بود ... من فقط میگفتم این ساده است. معمولا، من آن را دوست دارم (جملات واضح، بدون کرک، شیرین و کوتاه). اما این بار آن را خسته کننده احساس، مانند احساسات وجود ندارد. در واقع، من خیلی پیرمردم احساس کردم! من قبلا هرگز احساس نکردم که یک کتاب YA را بخوانم. درواقع او احساس می کند که میانه روی، و من آرزو می کنم که روایتگر به جای 16 به جای آن 12 باشد. این که من را به راوی ما، یعقوب، به ارمغان می آورد. به عنوان یک شخصیت؟ او نوع خسته کننده بود. من رابطه او با پدربزرگم را دوست داشتم، اما این همه او رفت! او در مورد غنای او و گرفتن آنچه که او می خواست، عصبانی بود. او از پدر و مادرش استفاده کرد او هیچ دوستی نداشت و من حتی تعجب نمی کنم چرا. هنگامی که او به واقعیت متداول خانه خانم Peregrines می رسد، او با سایر بچه های عجیب و غریب که حدود 12 سال دارند (ملاقات می کنند) را ملاقات می کند. خوب، آنها 80 ساله هستند در بدن کودکان به دام افتاده است. اما آنها بچه های کوچکتر هستند! و یعقوب احساس نکردن به نفع آنهاست. پس چرا او خیلی قدیمی بود؟ آن قطعا عجیب و غریب است. من چیزهای عجیب و غریب را دوست دارم انجام میدهم! اما این مانند X-Men به یک عکس سیاه و سفید سقوط کرده است، تمام پیروزی های عواطف و عواطف را به شخصیت ها بر می گرداند، و در اطراف یک جزیره مبهم به دنبال اراده می رود. متاسف. من منظورم چرا کدام مقدماتی به نوعی هیولایی است که همه چیز را در پایان ندیده است. هرچند فیلم قطعا تماشا خواهد شد. من فقط سعی می کنم بفهمم که بازیگران مورد علاقه تیم Burtons (بدیهی است که هلنا بونام کارتر و جانی دپ ... که در همه فیلم های بورتون هستند) در حال رفتن به بازی هستند. کارتر به عنوان خانم Peregrine ... aaaand جانی دپ به عنوان wight؟ باید جالب باشد .... عجیب.

مشاهده لینک اصلی
\"من برای فرار از زندگی عادی زندگی می کردم، اما زندگی من عادی نبود. من به سادگی متوجه شدم که چقدر فوق العاده بود. \"من خوشحالم که زمان خواندن آن را گرفتم. شخصیت های درخشان و داستان خود متفاوت، مرموز و هیجان انگیز است! نه آنقدر ترسناک بود که فکر کردم. عاشق عکس و داستان با یکدیگر ارتباط برقرار کنید. من فقط با ویژگی های یعقوب نا امید شدم: / با این حال، یک کتاب عجیب و غریب است.

مشاهده لینک اصلی
من از بررسی های منفی این کتاب خجالت می کشم اما همه قطعا به نظرات آنها احترام می گذارند و ما همه چیز را در آنچه که می خوانیم دنبال می کنیم. شاید برای این کتاب در ذهنم باشد. اولا، از عقل و قلب این داستان قدردانی کردم. بعضی از خلبان ها با صدای بلند خندیدند. عکس ها جالب بود و من به هر یک از آنها منتظر بودم. برای داستان، من واقعا چیزی به شما نمی گویم که به شما بگویم که این بدیهی است که قسط اول در یک داستان بسیار بزرگتر، که در آن سرنوشت جهان بر موفقیت یک گروه بی عاطفه از کودکان بسیار ویژه بستگی دارد فاصله های بزرگ، ابعاد متقاطع و جریان را از طریق کرم های سوراخ در زمان فاصله می گیرد. اما من فکر می کنم این بیشتر از آن است. این نیز یک داستان در مورد پشیمانی، از دست دادن و انتخاباتی است که ما انجام می دهیم و چگونگی برخورد با پیامدهای این انتخاب ها. من به دنبال قسط های آینده هستم.

مشاهده لینک اصلی
من کاملا از این داستان منحصر به فرد و دمدمی استفاده کردم. گاهی اوقات کتاب هایی مانند این به سرعت علاقه من را از دست می دهند، زیرا آنها به طرز غیر واقعی به نظر می رسند عجیب است که احساس می کند که نویسنده تلاش می کند خیلی سخت باشد. در این یکی، عجیب و غریب و رمز و راز فقط در سرعت درست اتفاق افتاد. قطعا داستان ای که انتظار داشتم نبود. اگر تا به حال کتاب ها را با پوشش یا عناوین قضاوت کرده اید، می توانم تضمین کنم که با این یکی درست نخواهید شد. برای یک رمان YA، آن بسیار خلاق بود و به خوبی به عنوان اولین کتاب در یک سری ارائه شده است. من به دنبال یک منتقد بعدی هستم. همانطور که نزدیک بودم این کار را انجام می دادم، از طریق برخی از بررسی ها می دیدم و برخی از شکایات خستگی و چندین DNF را دیدم. من می توانم صادقانه بگویم که من این کار را نکردم. در حالی که طرح اغلب به مراتب زیاد بود، من به هیچ وجه آن را آهسته، خسته کننده، و یا که من مایل به ترک آن را پیدا کند. من حتی نباید فرصتی بگذارم - از ابتدا از آن لذت بردم. اگر دوست دارید YA مرموز، این را چک کنید. اما، به یاد داشته باشید کسانی که DNFed - شما ممکن است در پایان موافقت با آنها به جای من!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بچه های خاص خانم پریگرین


 کتاب کت ومن
 کتاب آدم کوچولوها
 کتاب نقطه سیاه
 کتاب هری پاتر و سنگ جادو
 کتاب بچه های خاص خانم پریگرین
 کتاب کتابخانه ی ارواح