کتاب تابستان دیوانه‏‫

اثر ریتا ویلیامز گارسیا از انتشارات دنیای اقتصاد - مترجم: بیتا ابراهیمی -ادبیات نوجوان

Eleven-year-old Delphine is like a mother to her two younger sisters, Vonetta and Fern. Shes had to be, ever since their mother, Cecile, left them seven years ago for a radical new life in California. But when the sisters arrive from Brooklyn to spend the summer with their mother, Cecile is nothing like they imagined. While the girls hope to go to Disneyland and meet Tinker Bell, their mother sends them to a day camp run by the Black Panthers. Unexpectedly, Delphine, Vonetta, and Fern learn much about their family, their country, and themselves during one truly crazy summer.


خرید کتاب تابستان دیوانه‏‫
جستجوی کتاب تابستان دیوانه‏‫ در گودریدز

معرفی کتاب تابستان دیوانه‏‫ از نگاه کاربران
من واقعا برای این کتاب سخت کشیده شدم - آن را برای TeensReadToo.com بررسی کردم و آن را از جایزه ستاره طلایی دریافت کردم - من آن را خیلی دوست داشتم. به سختی می توان بیان کرد که چگونه این کتاب فوق العاده است و چقدر آن را تحسین می کنم. من خیلی مطمئن بودم که من از آن لذت بردم از زمانی که من در حال شنیدن صدای مثبت در اطراف این کتاب بودم. اما من کاملا غیرمنتظره بودم که چقدر این کتاب من را بکشد و اجازه ندهد - من نمی توانم آنرا بگذارم. این یک کتاب آرام است. این یک کتاب کامل عمل نیست، و هیچ تعلیقی وجود نداشت که من را به صفحهای تبدیل کند. این فقط داستان زیبایی نوشته شده از سه خواهر بود که مادر و خودشان را کشف کردند. فقط چیزی در مورد آن وجود داشت که واقعا با من به عنوان خواننده مخالف بود و من مجبور بودم این را مطالعه کنم - نمی توانستم توقف کنم. نوشتن فوق العاده است - این یک رمان متوسطه است، اما نویسنده هرگز به مخاطبانش نمی نویسد و شخصیت ها به زیبایی واقع گرایانه هستند و پویایی بین خواهرها در آن است. من Delphine را دوست داشتم - من فکر می کنم یکی از شخصیت های مورد علاقه من در کودکان است. به طرق مختلف او عاقلانه فراتر از سالهایش است، که قدیمی ترین خواهر است و نیاز به مراقبت از خواهر جوانش و واسطه دادن اختلافات خود دارد. اما او نیز فرزند خودش است و او می تواند در تابستان امسال یک فرزند باشد. خواننده می داند که دلفین خیلی در طول کتاب، که خواننده به پایان می رسد با او رشد می کند و خانم ویلیامز-گارسیا آن را زیبا می کشد. من فکر می کنم آنچه که من بیشتر دوست داشتم، که حتی اگر این درجه متوسط بین کتاب، لایه های زیادی وجود دارد که خوانندگان در هر سنی می توانند آن را بخوانند، چیزی متفاوت به دست می آورند. من صادقانه شگفت زده شدم که چقدر به این کتاب افتادم و چقدر دوستش داشتم. یک دیوانه تابستان دارای پنج ستاره است و من فکر می کنم آن بسیار ارزشمند است. من واقعا می توانم در مورد این کتاب نگه دارم، اما به جای آن شما باید یک کپی خود را دریافت کنید. این یکی در لیست کوتاه جایزه نیوبری من (همراه با پری شب) بسیار توصیه می شود برای tweens و بالا.

مشاهده لینک اصلی
این داستان زیبایی نوشته شده در مورد سه خواهر است که به ملاقات می روند که برای تابستان آنها را رها کرده اند. آن را نیز در مورد جنبش پانچ سیاه، چیزی به عنوان یک کانادایی من می دانم بسیار کمی در مورد، حتی از mainstreams سفید POV. من نویسندگان را ضروری می دانم که ادعا کنند که کودکان نیز بخشی از جنبش های انقلابی بودند. این یک کتاب عالی برای خوانندگان میانی خواهد بود تا درباره این تاریخ بحث و مطالعه کنند. من شخصیت دختران، به ویژه راوی / مسئول قدیمی ترین کودک دلفین، و روابط آنها با یکدیگر را دوست داشتم. آن صدا خیلی صمیمی شد. شخصیت مادر برای من بسیار سخت بود؛ گاهی اوقات سخت، نابالغ و غیرقابل تحمل به بچه هایش می زند، و شما نمی دانید چرا اینقدر تا انتهای این کتاب شبیه است. در حالی که می بینم که این دلیل به نظر می رسد به عنوان بزرگ در پایان نشان می دهد، احساس unsympathetic و عصبانی در مادر برای بسیاری از کتاب من را از داستان دختران من اغراق شده است. شاید این دلیل این است که من در 31 ساله بدون فرزند خواهم بود که بچه ها را می خواهد؟ در هر صورت، این طرح برای من واقعا کار نمی کند. اگر Id شناخته شده مادر پس زمینه زودتر، من می توانستم درک کنم.

مشاهده لینک اصلی
مخاطبان: IntermediateGenre: داستان های تاریخی سوالات بحث: یادآوری: نام سه خواهر که برای ملاقات با مادر خود برای اولین بار سفر می کنند چیست؟ درک: در حالی که دختران در فرودگاه انتظار برای پرواز خود را برای Oakland رفتن، چه معنی شده است @ بسیاری از @ us @ در منطقه انتظار وجود دارد، و بسیاری از @ them @ خیره شد. @ اعمال: آیا شما می خواهید از مادر خود بپرسید اگر شما برای اولین بار برای او ملاقات کردید؟ تجزیه و تحلیل: رابطه بین Delphine و Cecile در سراسر داستان چیست؟ چگونه رابطه آنها از آغاز داستان به پایان می رسد؟ ارزیابی: نظر شما در رابطه با سیسیل و نحوه رفتار او با فرزندانش برای ماههای کودکی با او چیست؟ چرا شما فکر می کنید او این کار را انجام می دهد؟ ایجاد: اگر شما یک فصل دیگر را به این داستان اضافه کنید، در بخشی از این کتاب، فصل اضافی را ایجاد خواهید کرد؟ در مورد آن چیست؟

مشاهده لینک اصلی
این داستان تاریخی غیر منتظره بود. لحظاتی وجود داشت که گریه میکردم، لحظات خندیدم - اما به طور کلی، یک تن را یاد گرفتم. من فقط Panthers سیاه و جنبش آنها (متاسفانه) از آنچه که در مدرسه درجه تحصیل کرده بود را درک کردم. ناگفته نماند، این فقط نکته کوه یخ بود. خوشبختانه، ویلیامز-گارسیا به من نشان داد که خیلی بیشتر از دیدار با چشم است. همانطور که انتظار داشتیم. بررسی کامل به دنبال.

مشاهده لینک اصلی
یکی از بهترین کتاب ها برای دانش آموزان متوسطه ای است که مدت هاست بخوانید. این موضوع به برخی مسائل سخت مانند خانواده، هویت و نیمه دیگر جنبش حقوق مدنی مربوط می شود. بسیار توصیه شده است

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تابستان دیوانه‏‫


 کتاب انجمن رز
 کتاب اسطوره
 کتاب لانه گریورها (دونده هزارتو)
 کتاب دنیای نورا 2084
 کتاب بی روح
 کتاب قلب من و دیگر سیاهچاله ها