کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها

اثر جی.کی. رولینگ از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: ویدا اسلامیه-ادبیات نوجوان

J.K. اولین فیلمنامهنویسی Rowlings در این نسخه هیجانانگیز Hardcover از جانوران فوقالعاده و جایی است که فیلمنامه آنها را پیدا کرده است. هنگامی که نیوت اسکاماندر Magizoologist می رسد در نیویورک، او قصد دارد که اقامت خود را فقط یک توقف کوتاه است. با این حال، زمانی که پرونده جادویی آن نابجا و برخی از جانوران خارق العاده Newts فرار می کند، برای همه دچار مشکل می شود ... جانوران فوق العاده و از کجا پیدا کردن آنها نشان از اولین فیلمنامه نویس J.K. رویلینگ، نویسنده کتابهای محبوب و پرفروش هری پاتر محبوب و بین المللی است. این بازی دارای شخصیت های قابل توجه است، این حماسه، داستان داستان با ماجراجویی بسته بندی شده در بهترین حالت است.


خرید کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها
جستجوی کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها در گودریدز

معرفی کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها از نگاه کاربران
اوه، حماقت و در عین حال بیرون از همه آنچه که نیوت به آن می دهد، نفس سحر و جادو تازه است! من عاشق دیدن و شنیدن در مورد حیوانات و شور و شوق خود را برای آنها. هز مثل یک هگرید کوچک است. من آن را دوست دارم. من می دانم که شوهرم این را دوست دارد، مثل هگرید بلند و صاف. من سیستم رتبه بندی را دوست داشتم، بنابراین می دانستید چه چیزی انتظار می رود. من می خواستم این کتاب را بخوانم، نه اسکریپت، و نه اول فیلم را ببینم. من می خواستم این اولین تجربه من با این شاخه HP یا World Wizarding باشد. تصاویر زیبا هستند. من نمی توانم منتظر بمانم تا زمانی که به جهانی بروم و بزرگترین آرزو باشم که همسرم روزی باشد. همانطور که همیشه JK R، پنج ستاره از من. من عاشق پایه Lumos هستم این کتاب از فروشگاه Pottermore بود و یک کتاب بود، اما ناامید نشد. این نقشه ها درست و جسور بودند. رنگ ها واضح بود. بنابراین تا زمانی که ما بتوانیم یک کپی را برای نگه داریم، این قطعا انجام خواهد شد. ممنون برای آوردن برخی از این جهان به عقب، فقط می دانم که من فکر نمی کنم نمایشنامه ها به خوبی انجام می دهند.

مشاهده لینک اصلی
من آرزو می کنم که همه آنها را در زندگی واقعی ببینم! چگونه می توان بسیاری از موجودات را اختراع کرد شگفت انگیز است.

مشاهده لینک اصلی
من بسیاری از انتشارات جدید را برای هری پاتر دیدم اما این یکی چشمانم را گرفت! آثار هنری و تصاویر ناپایدار زیبا و نفس گیر است! کار بسیار زیادی در ایجاد این کتاب و جهان نیوت Scamanders حیوانات مورد علاقه قرار گرفت ... آنها واقعا فوق العاده! من وسواس با این پوشش GIF در حال حرکت است! آنها را دوست دارم Olivia Lomenech Gill واقعا با استعداد است، آثار هنری برای هر موجودی در هر صفحه باشکوه است، من برخی از زمان صرف شده فقط از طریق صفحات و خیره شدم. جوآن و اولیویا تیم بزرگی از تخیل را در ترکیب تصاویر و کلمات ایجاد می کنند تا یک سابقه ایجاد کنند که وجود ندارد و موجوداتی که به طرز وحشی و جادویی هستند فراموش نکنند. کار آنها باعث می شود شما اعتقاد داشته باشید که آنها هر چند، بسیار زیبا است. من دست خودم را در طراحی برخی از این ها امتحان خواهم کرد. یک شاهکار!

مشاهده لینک اصلی
من قصد داشتم به زودی فیلم را تماشا کنم، بنابراین تصمیم گرفتم این کتاب را برای اولین بار انتخاب کنم. این سریع و سرگرم کننده خواندن بود. من دوست داشتم که چگونه این کتاب من را به جهان هری پاتر بازگرداند. من این کتاب را به همه طرفداران هری پاتر توصیه میکنم.

مشاهده لینک اصلی
\"من می خواهم این فرصت را برای اطمینان از خریدندگان Muggle استفاده کنم که موجودات سرگرم کننده که در آینده توصیف می شوند داستانی است و نمی توانند به شما آسیب برسانند. به جادوگران، فقط می گویم: Draco dormiens nunquam titillandus.\" بله، من آن را بخوانم زیرا این فیلم بیرون آمدن، اما من نیز آن را بخوانید مدت ها پیش، بنابراین برگرداندن لازم بود. به علاوه، من عاشق خواندن مواد اضافی، بنابراین به طور کامل به دلیل فیلم نیست. وقتی خواندن آن را داشتم، انتظار داشتم که این کتاب درسی باشد، خوشحالم که فقط این بوده است، خوب است، و مجموعه ای از یادداشتهای سه گانه طلایی، من خوشحالم که آنها دوست من را برای نوشتن کتاب ها به اشتراک می گذارند. من او را خوانده ام \"داستان های بیدل بارد، که من آن را تحسین، زیرا آن را در مورد اخلاق و همچنین ارزش های جهان جادویی گفت: با این کتاب ما همه موجودات سرد که ممکن است ما می خواهیم همیشه بسیار دور از یادگیری. اما من خواسته بود برای آن طولانی تر! آواز پونیکس جادویی است: این شهرت برای افزایش شجاعت خالص قلب و ترساندن به قلب ناخوشایند است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها


 کتاب این داستان یک جورهایی بامزه ست
 کتاب ماجرای عجیب سگی در شب
 کتاب جایی که ماه نیست
 کتاب ادامه بده
 کتاب داغ ننگ
 کتاب پدی کلارک