کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها

اثر جی کی رولینگ از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: ویدا اسلامیه-ادبیات نوجوان

J.K. اولین فیلمنامهنویسی Rowlings در این نسخه هیجانانگیز Hardcover از جانوران فوقالعاده و جایی است که فیلمنامه آنها را پیدا کرده است. هنگامی که نیوت اسکاماندر Magizoologist می رسد در نیویورک، او قصد دارد که اقامت خود را فقط یک توقف کوتاه است. با این حال، زمانی که پرونده جادویی آن نابجا و برخی از جانوران خارق العاده Newts فرار می کند، برای همه دچار مشکل می شود ... جانوران فوق العاده و از کجا پیدا کردن آنها نشان از اولین فیلمنامه نویس J.K. رویلینگ، نویسنده کتابهای محبوب و پرفروش هری پاتر محبوب و بین المللی است. این بازی دارای شخصیت های قابل توجه است، این حماسه، داستان داستان با ماجراجویی بسته بندی شده در بهترین حالت است.


خرید کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها
جستجوی کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها در گودریدز

معرفی کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها از نگاه کاربران
4.5 * پس از نسخه های تصریحی رمان های هری پاتر (1-3 تا کنون)، جانوران فوق العاده و جایی که آنها را پیدا کرده اند درمان مشابهی دریافت کرده اند و این چیزی است که زیبایی دارد! به نحوی این کار به ویژه با مواد کار می کند، این کتاب در نهایت دانشنامه ای از موجودات فراطبیعی است. علاوه بر معرفی جدید نیز یک لمس خوب بود، که کتاب را با کتاب جدید / فیلم Newt Scamander به روز می کند. تنها مشکل من این است که می خواهم سبک هنری جیم کای را درنظر بگیرم و در عین حال Olivia Lomenech Gill نیز درخشان است، من ترجیح شخصی برای اولین بار دارم. با این حال، یک مورد زیبا که همه طرفداران را دوست خواهد داشت: 0)

مشاهده لینک اصلی
این به عنوان کتاب هری پاتر برای هاگوارتز نوشته شده است. بدیهی است، J.K. رویلینگ به عنوان شخصیتی از جهان هریس نوشت. این بیشتر به عنوان یک اشاره گر به خوانندگان موجودات جادویی در مجموعه خدمت می کند. فیلم که با نام دیگری در ماه نوامبر سال جاری (2016) منتشر می شود بر اساس برخی از موجودات اشاره شده در این کتاب است. من معتقدم شخصیت اصلی فیلم، در واقع @ author @ این کتاب، نیوت اسکاماندر است ... و من نمی توانم شروع به توصیف کنم که چگونه پس از تماشای تریلر هیجان زده ام. فیلم اساسا من دلیل کتاب خواندنم. مشاهده در اینجا - \u0026 gt؛ متن پیوند من بیشتر از یک ستاره 4.5 است. خواندن آن بسیار سریع است. من کمتر از یک ساعت و نیم به آن رسیدم. یک همراه کمی سرگرم کننده کمی به سری. این یک دایره المعارف است، بنابراین آن را فوق العاده هیجان انگیز نیست، اما آن را به خوبی سعی کنید و به یاد داشته باشید تمام موجودات جادویی از کتاب های هری پاتر. من اعتقاد دارم که سود آن به نوعی خیریه است. همچنین باعث شد که من بخواهم سریال هایی را که قصد دارم خیلی زود شروع به خواندن آنها کنم، دوباره خواندم!

مشاهده لینک اصلی
عکسی از دنیای جادوگری که نشان دهنده نویسنده اسطوره معتبر آرتمیس فیدو نیوتون است، مرتبه دوم کلاس مرلین، تلاش برای جلب آرزوهای عاشقانه عاشقانه.

مشاهده لینک اصلی
Nostalgia.Thats چگونه احساس کردم وقتی که من این را بخوانم یک کتاب کوتاه با اطلاعاتی درباره موجودات جادویی پر شده است. قطعا راهنمای Potterheads در مورد این موجودات شگفت انگیز است. چگونه می توانم یک Hippogriff به عنوان یک حیوان خانگی داشته باشم. این سرگرم کننده خواهد بود. خدایا! من از خواندن هری پاتر خوشم نمی آید و نمی توانم صبر کنم؛) نیوت اسکامander جالب است.

مشاهده لینک اصلی
باید برای همه هواداران هری پاتر :)

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها


 کتاب حفره
 کتاب شرورترین دختر مدرسه مبصر می شود
 کتاب این داستان یک جورهایی بامزه ست
 کتاب آسمانی در اعماق
 کتاب بیدار نمان
 کتاب بازیکن شماره 1 آماده