کتاب جایی که ماه نیست

اثر نیتان فایلر از انتشارات نشر نون - مترجم: محمد حکمت-ادبیات نوجوان

متیو هومز و برادر بزرگش در میانه‌ یک سفر تفریحی، نیمه‌شب دزدکی بیرون می‌روند اما تنها متیو به خانه بازمی‌گردد. ۱۰ سال بعد، متیو برایمان تعریف می‌کند که راهی پیدا کرده تا برادرش را برگرداند. آنچه به صورت ماجرای پسری گم‌شده آغاز می‌شود رفته‌رفته تبدیل می‌شود به داستان مرد شجاعی که مشتاقانه می‌کوشد بفهمد آن شب و در سال‌های بعدش چه بر سر خود و خانواده‌اش آمد.

این رمان بدون ‌هراس از نگاه به کنج تاریک دل‌ مخاطبانش، قدرتی را نشان او می‌دهد که ریشه در پایداری و عشق دارد.

جایی که ماه نیست اولین رمان نیتان فایلر است که ابتدا در انگلستان با عنوان «شوک سقوط» منتشر شد. فایلر برای این کتاب برنده‌ی جوایز ادبی متعددی از جمله جایزه‌ی کتاب سال کاستا شده است.


خرید کتاب جایی که ماه نیست
جستجوی کتاب جایی که ماه نیست در گودریدز

معرفی کتاب جایی که ماه نیست از نگاه کاربران
بیماری \"بیماری روحی\" مردم را به سمت در می آورد. چیزی که من فکر میکنم آن را نگه می دارد تا به طور مداوم توسط درد ذهن خود را به دام افتاده است، به همان شیوه که درد یک پا شکسته یا انگشت شست دست خود توجه شما را جذب می کند، آن را نگه دارید آنقدر محکم است که پا خوب شما و یا انگشت شست خود را به پایان می رسد وجود دارد .â € قلب و شکرگذاری و زیبا! من هنوز نمی توانم باور کنم که این یک خاطره واقعی نیست هر چند 4.5 ستاره

مشاهده لینک اصلی
زمان نوعی کتاب روانشناسی است. ما خواندن احساسات Matt، آنچه را که او انجام می دهد، چگونگی نگاهش، آنچه را که او می بینیم، می خوانیم. ظاهر یک چهره بیمار بسیار متفاوت است و علاقمند به دیدن آن از دیدگاه بیمار است. در بعضی از نقاط لمس می شود، برخی لمس می شوند Matt با من در مورد رویدادها صحبت می کند، او می داند چه چیزی خواندن را در حالی که کتاب را خواند، و غیره. بسیاری از مجسمه های زیبایی وجود دارد که باید جدا شوند. \"شما وقتی متوجه می شوید که معنی پشت کلمه\" gem \"را می شناسید متوجه می شوید. جدا از این، همه به نظر میرسند که میخواهند نور را ببینند. روایت نوشتار، تکنیک نوشتن، این امکان را فراهم کرد تا این کتاب لمس نشود. از فرسودگی

مشاهده لینک اصلی
من واقعا این کتاب را دوست داشتم و فکر کردم ناتان فیلیر موضوع بسیار دشواری را با دقت کامل به دست آورد. با شکوه نیز فرمت شده است، که واقعا به داستان اضافه شده و درک ما از بیماری متیو را افزایش داده است. بسیار توصیه می شود.

مشاهده لینک اصلی
من احساس نمی کنم که بتوانم این رمان را ارزیابی کنم و مطمئن نیستم چرا.

مشاهده لینک اصلی
من DNFed این کتاب در دقیقا 100 صفحه، و یا 31٪. من هیچ نظری ندارم که در این کتاب چه اتفاقی می افتد یا جایی که از آن آمده بود یا حتی واقعا. به نظر می رسید که همه چیز در مورد سیمون بود، اما سیمون سه صفحه در کتاب فوت کرد و هنوز نمی توانستم بفهمم که چه حسی از آن درگذشت. همه می دانم که او رنج می برد، عضلات ضعیف و سندرم داون بود. به غیر از نوشتن ضعیف و طرح ناسازگار، شخصیت ها نیز درخشان نیستند. متی خسته شد و پدر و مادرش صاف بود. 31٪ از این کتاب، من را متقاعد نمی کند که متی، واقعا اسکیزوفرنی است، زیرا او در رمان هم با هم احساس می کند. افکار و احساسات او بسیار در حال حاضر است و اسکیزوفرنی او را از طریق رفتار و زبان خود نشان نمی دهد، اما او به شما می گوید. فقط یک ناامیدی عظیم است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جایی که ماه نیست


 کتاب دکتر آنته گیرت
 کتاب شمشیر شیشه ای
 کتاب داستان های خوب برای پسران بلند پرواز
 کتاب مجموعه قصه های جزیره
 کتاب شبح شصت و هشتم
 کتاب حالا وقت دویدن است