کتاب جایی که ماه نیست

اثر نیتان فایلر از انتشارات نشر نون - مترجم: محمد حکمت-ادبیات نوجوان

متیو هومز و برادر بزرگش در میانه‌ یک سفر تفریحی، نیمه‌شب دزدکی بیرون می‌روند اما تنها متیو به خانه بازمی‌گردد. ۱۰ سال بعد، متیو برایمان تعریف می‌کند که راهی پیدا کرده تا برادرش را برگرداند. آنچه به صورت ماجرای پسری گم‌شده آغاز می‌شود رفته‌رفته تبدیل می‌شود به داستان مرد شجاعی که مشتاقانه می‌کوشد بفهمد آن شب و در سال‌های بعدش چه بر سر خود و خانواده‌اش آمد.

این رمان بدون ‌هراس از نگاه به کنج تاریک دل‌ مخاطبانش، قدرتی را نشان او می‌دهد که ریشه در پایداری و عشق دارد.

جایی که ماه نیست اولین رمان نیتان فایلر است که ابتدا در انگلستان با عنوان «شوک سقوط» منتشر شد. فایلر برای این کتاب برنده‌ی جوایز ادبی متعددی از جمله جایزه‌ی کتاب سال کاستا شده است.


خرید کتاب جایی که ماه نیست
جستجوی کتاب جایی که ماه نیست در گودریدز

معرفی کتاب جایی که ماه نیست از نگاه کاربران
این کتاب فوق العاده است در هنگام برخورد با بیماری های روحی، مرگ و غم و اندوه، هیچ سنگی را از بین نمی برد. صدای Matt جذاب و گرم و خنده دار است، و تمام شخصیت ها به خوبی درک شده اند. داستان کاملا خود را با سرعت کامل باز می کند. این موضوع به خوبی بروز اختلالات روانی را ارزیابی می کند، گرچه تنها صریحا درباره اسکیزوفرنی صحبت می کند. ناتان فیلیر دارای استعدادی برای توضیح چیزی پیچیده در یک روش زیبا و روشن است. بیماری روحی افراد را به سمت درون تبدیل می کند. این ما را برای همیشه در درد ذهن خود نگه می دارد، به همین ترتیب که درد پا شکسته یا انگشت شستتان توجه شما را جلب می کند، نگه داشتن آن چنان محکم است که پای راست یا انگشت شست خود را از دست ندهید @ من صادقانه نمی توانستم این کتاب را بیشتر ستایش کنم. این که آیا شما آن را بخوانید و یا به آن گوش دهید، همه باید این داستان را جذب کنند.

مشاهده لینک اصلی
نویسنده à © پرستار بیماری های روانی و راوی poeta.O 19، à © esquizofrà © نیکو و está به یک بیمارستان روانی بستری. برادرش سندرم داون را داشت و درگذشت. مادرش سعی کرد خودش را از یک پل بکشد، اما راه خود را از دست داد. این همه در پشت من افتاد ...

مشاهده لینک اصلی
من هرگز کسی را ندیده ام و شک دارم که به چیزی شبیه خواهم رسید. Proste ... WOW Blog Review

مشاهده لینک اصلی
چرا من این را اضافه نمی کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟ اوه، به یاد داشته باشید، وقتی این مطلب را خواندم، در وسط نیمه دوم بودم. من فکر می کنم. این یک حواس پرتی خوب بود.

مشاهده لینک اصلی
مه قابل پیش بینی - آرزو می کنم وقت من را تلف نکن قطعا overhyped.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جایی که ماه نیست


 کتاب همیشه با من بمان
 کتاب ستاره نیمه شب
 کتاب اسطوره
 کتاب هر روز
 کتاب فروخته شده
 کتاب رنگ جادو