کتاب دود روشن آتش سرد

اثر روزاموند هاج از انتشارات باژ - مترجم: زهرا هدایتی-ادبیات نوجوان

وقتی مه اسرارآمیز ویرانگی سراسر دنیا را پوشاند، زندگان مردند، مردگان برخاستند و تنها مکان امنِ باقی‌مانده در برابر حمله‌ی آن‌ها شهر محصور ویارا بود.

جولیت کترسو و ماهیانای رومئو، وارثان قدرتمندترین خانواده‌هایی که با هم در جنگ هستند، عاشق هم می‌شوند. اما وردی که در بدو تولد بر جولیت خوانده شده است او را وادار می‌کند از دشمنان قبیله‌اش انتقام بگیرد... و رومئو پسردایی جولیت را کشته است. این یعنی او باید بمیرد.

پاریس کترسو همیشه تنها یک خواسته داشته است: محافظت از جولیت و خدمت به خانواده‌اش. قرار است در مراسمی ذهن پاریس و جولیت با هم پیوند پیدا کند، اما وقتی جولیت سعی می‌کند از سرنوشتش فرار کند، ورد اشتباه خوانده می‌شود، جولیت می‌میرد و در عوض پیوندی میان پاریس و رومئو ایجاد می‌شود. اگر پاریس می‌خواهد به حقیقت مرگ جولیت پی ببرد، باید به کوچه‌پس‌کوچه‌های شهر برود، با دشمنش متحد شود... و شاید حتی به قبیله‌اش خیانت کند.

ماهیانای روناجو فقط می‌خواهد از شهرش محافظت کند... اما خودش تنها کسی است که می‌داند شهر محکوم به نابودی است. وقتی با ناامیدی دنبال راهی برای نجات شهر می‌گردد، جولیت را از دنیای مردگان بیرون می‌کشد... و خیلی زود می‌فهمد که شاید جولیت تنها کسی باشد که می‌تواند به او کمک کند پرده از راز ویرانگی بردارد.

پاریس و رومئو از یک طرف و روناجو و جولیت از طرف دیگر کارهایی می‌کنند که هیچ‌وقت از خود انتظار نداشتند، با اهریمنی بزرگ در شهر روبه‌رو می‌شوند و بیرون دیوارهای شهر... مرگ در انتظار است.


خرید کتاب دود روشن آتش سرد
جستجوی کتاب دود روشن آتش سرد در گودریدز

معرفی کتاب دود روشن آتش سرد از نگاه کاربران
کتاب های مرتبط با - کتاب دود روشن آتش سرد


 کتاب روح سگ زوزه می کشد
 کتاب پارک ترس و لرز
 کتاب فرار
 کتاب قدرت استثنایی
 کتاب اردوی خزنده
 کتاب دوربین شیطانی