کتاب سه گانه بارتیمیوس

اثر جاناتان استرود از انتشارات افق - مترجم: محمد قصاع-ادبیات نوجوان

ناتانیل، پسر یازده ساله، شاگرد یک جادوگر است. روزی لاویس، جادوگر بی‌رحم او را در مقابل دیگران تحقیر می‌کند. ناتانیل سخت‌ترین وردها را یاد می‌گیرد و برای انتقام، بارتیمیوس ـ جن هزار ساله ـ را احضار می‌کند. اما زمانی که جن را می‌فرستد تا بزرگ‌ترین گنجینه‌ی لاویس را بدزدد، در توفانی از جاسوسی، قتل و شورش گرفتار می‌شود.


خرید کتاب سه گانه بارتیمیوس
جستجوی کتاب سه گانه بارتیمیوس در گودریدز

معرفی کتاب سه گانه بارتیمیوس از نگاه کاربران
Fest Fantasy تابستان # 12 را خواند

مشاهده لینک اصلی
اوه، نمی دونم چه اتفاقی افتاده. من قبلا این کتاب را دوست داشتم، در حال حاضر به سختی می توانم از آن استفاده کنم. این غم انگیز است :(

مشاهده لینک اصلی
@ من سمت چپ، رها پشت سر من بوی گوگرد تند ... فقط به ترک سوغات. @LAmuleto سمرقند اولین کتاب در سه گانه بارتیمائوس، یک حماسه فانتزی کاملا اصلی و نوآورانه، که هدف آن است این ترکیبات را کمی قدیمی و چروک خورده است. این یک رمان فانتزی هیجان انگیز، قانع کننده، جادویی و سرگرم کننده است که تاریخ جهان را بازنویسی می کند، همانطور که امروز می دانیم. با فرض تحولات مختلف جغرافیای سیاسی و تاریخی، آن را یک جهان به ظاهر متفاوت را توصیف از ما و که در واقع با خود © بسیاری از مشکلات حل نشده و ساختاری می رود. جستجو برای قدرت، تبعیض و خشونت، خشونت آمیز یک جامعه جادویی و @ کامل @ را در مغز فاسد می کند. تحقیر برخی زیرزمینی حفاری کمی به جامعه کتاب contemporanea.Il وزش باد بین دو دیدگاه جایگزین: در یک طرف از ناتانیل، یک بچه درخشان در تلاش برای موفقیت و غلبه بر مقاومت در برابر یک جامعه قدیمی و متعصب؛ dallaltro شیطان بارتیمائوس، ستاره رمان، با جوک ها تند و تیز خود و صفحه پانوشت خنده دار. یک دراز مدت و به خوبی دریافت هوای تازه در سبک فانتزی. بالاتر از همه، یک کتاب فانتزی است که حتی کسانی را که فانتزی را دوست ندارند، تسخیر می کند.

مشاهده لینک اصلی
من تا به حال سخت به این کتاب رسیدم، اما هنگامی که رفت، من واقعا از آن لذت بردم. من فقط می خواستم تنظیم جهان بیشتر، حدس بزنم. دنیای جایگزین آن جایی که جادوگران در انگلستان مدرنیتان را مد نظر دارند و غیر متقارن @ commoners @ سرکوب می شوند یا من سرانجام جمع شدم. اما از شخصیت های بارتیمائوس و ناتانیل لذت بردم. ناتانیل به خصوص لذت بخش بود، زیرا او یک شخصیت بسیار متناقض بود. از یک طرف او با استعداد و جاه طلبانه بود، و از سوی دیگر، جوان و بسیار تنها. من منتظر دو کتاب بعدی هستم، زیرا امید بیشتری به این جهان متناوب و برای باریتمائوس و ناتانیل برای بازپس گیری دوباره دارم.

مشاهده لینک اصلی
3،5 ستاره به خاطر پایان دادن به. من کتاب را دوست داشتم، اما من آن را نیز تا حدودی خسته کردم. دی جی من خیلی زیاد رو تحت تاثیر قرار داد. احتمالا به این خاطر بود که من به نوعی شباهت به جمجمه Snarky Lockwood \u0026 amp؛ شرکت در حقیقت، مشکل من ممکن است این باشد که من سری اول Lockwood را خوانده ام و این را با امید بسیار زیاد آغاز کرده ام. به هر حال، این کتاب خوب است، فقط شگفت انگیز نیست. من هنوز خواندن عاقبت امیدوارم من بیشتر از آن لذت ببرید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سه گانه بارتیمیوس


 کتاب لانه گریورها (دونده هزارتو)
 کتاب حالا وقت دویدن است
 کتاب فروخته شده
 کتاب چارلی و خوراک اسفناج
 کتاب جیمز و هلوی غول پیکر
 کتاب شفق