کتاب شگفتی

اثر آر. جی. پلاچیو از انتشارات افق - مترجم: پروین علی پور-ادبیات نوجوان

آگوست اين جوري به دنيا آمده. قيافه‌ي خوبي ندارد، در واقع صورتش به طرز وحشتناكي زشت است. مشكل آگوست اين است كه پسري عادي است با قيافه‌ي غيرعادي! او تا سيزده‌سالگي به مدرسه نرفته و حالا خانواده‌اش تصميم گرفته‌اند او را به مدرسه بفرستند. آيا آگوست مي‌تواند همكلاس‌هايش را قانع كند با وجود قيافه‌ي ناخوشايندش او را دوست داشته باشند؟


خرید کتاب شگفتی
جستجوی کتاب شگفتی در گودریدز

معرفی کتاب شگفتی از نگاه کاربران
دوست داشتم، دوست داشتم، این کتاب را دوست داشت حتی اگر این کتاب به عنوان یک داستان کودکانه به بازار عرضه شود، برای هر سن یک درس زندگی خوب است. در این دوره های هیجان دیوانه ما در زندگی می کنیم اگر تنها همه به یاد داشته باشید برای انجام مهربانی. این قانون طلایی است.

مشاهده لینک اصلی
â € ~Wonderâ € ™ یک کتاب عالی است و یک داستان خوب به خوبی گفت، با هدف به طور کامل در بازار بزرگسالان â € ~young. همانند بسیاری دیگر از رمان های بزرگ - با توجه به قدرتش، با این حال، فراتر از حد و به راحتی از محدودیت های سبک و بازار هدف محدود است. شخصیت ها به خوبی توسعه یافته و کلیشه ناپذیر نیستند، خط افق به خوبی ساخته شده است - تصاویر شخصیت زیبا نیز. شخصیت اصلی Auggi دارای شرایطی است: ناهنجاری صورت نادر پزشکی (که به صورت های مختلف به عنوان یک اختلال چهره، اختلال خلطی، دیستوستیز مینیبولوفاسالی توصیف می شود) و در عین حال این امر در داستان اصلی است و در سطح دیگری نیز موضوع خاصی اتفاق می افتد. این یک داستان در مورد رشد است؛ در مورد بودن متفاوت است، سیاستمدارها و سیاست های کلاس درس. در مورد پذیرش خود در برابر همه شانس ها، در مورد درک \"أرض\" و در نتیجه ضرب و شتم. بنابراین وقتی من می گویم که ناهنجاری صورت آگوست تقریبا غیرممکن است، آنچه که من می خواهم بگویم این است که این دیگر بودن و چالش های مرتبط با آن به عنوان یک موضوع برای رمان می تواند یکی از مواردی باشد که از یک لیست متاسفانه بیش از حد بلند انتخاب شده اند شامل بسیاری از جنبه های دیگر از جمله نژاد، جنسیت، اندازه، گرایش جنسی، معلولیت، ظاهر، مذهب، فرهنگ، ملیت. پیام از این داستان - که رشد می کند سخت است و دیگر بودن یا بودن ~ Differentâ € ™ می تواند چیزهای بسیار سخت تر است. مسئله مهمی نیز در اینجا مطرح است که \"اصلاحیه\" اشتباه گرفته شده و به اشتباه معادل معلولیت یا نیازهای خاص است. اغلب و به عنوان در این مثال - Auggi دارای معلولیت و نیازهای خاص نیست. این یک داستان مهم و تحریک کننده است. Palacio به ما می گوید که â € ~Wonderâ € ™ â € œmeditation در مهربانی â € \"در اثر و قدرت تحول از kindnessâ €. â € ~Wonderâ € ™ یک داستان در حال حرکت و تحسین از مهربانی و پذیرش است - متاسفانه هر چند وجود خواهد داشت بسیاری از در زندگی وجود دارد که arenâ € ™ T تا خوش شانس و بنابراین موضوع هر دو. برای من، هرچند، در نهایت و به طور کلی â € \"Wonderâ € ™ در مورد امید، ایمان در بشریت و ایمان به روح انسان â €\" خوب در ما وجود دارد. با ما پیام ساده اما واضح و مهم را ترک کنید، نه آنچه که در خارج به نظر می آید، بلکه شما را در داخل می بینیم و اینکه چگونه رفتار می کنید. با در نظر گرفتن سیاست های فعلی آب و هوا در صحنه جهانی، جایی که کسانی که با در نظر داشتن تفاوت ها و غیره در اغلب موارد هستند، دور از درک نیستند، بلکه برعکس، به حاشیه رانده شده و دمیده می شوند. من این را می سازم که این نوع داستان مهمتر از همه است. من با دو دستورالعمل آقای براون به پایان خواهد رسید: â € ~ هنگامی که انتخاب بین حق بودن و مهر بودن وجود دارد â € œ نوع â € œâ € œBe kinder than â € â € A حکم تصادفی که همیشه با من باقی ماند: â € ~ هرگز قضاوت یک مرد تا زمانی که شما یک مایل در moccasins خود راه می رفت و یکی از خود من: â € ~ هر کس متفاوت است، همه یکسان است، متفاوت اما برابر € ™

مشاهده لینک اصلی
اوجی پولمن با Treacher Collins متولد شده است، یک اختلال کروموزومی است که منجر به ناهنجاری های شدید صورت می شود. او برای سال ها به دلیل نیاز مداوم به جراحی گسترده و پدر و مادر ترس خود را نسبت به اینکه اوگی چگونه درمان می شود ترسیم شده است. وقتی اوگگی کلاس پنجم را آغاز می کند، والدینش تصمیم می گیرند او را به مدرسه بفرستند. چگونه اوج، خانواده اش و همکلاسی های او در طی یک دوره تحصیلی به تحصیل در آگوژ می پردازند، اساس داستان را تشکیل می دهد. من صادقانه از وضعیت او قدردانی کردم و اینکه چگونه سایر کودکان به آگگی در مدرسه جواب می دهند. بسیاری از بچه ها آگگی را دوست دارند و نویسنده نیز نشان می دهد که چگونه اوج بدون معذرتخواهی مورد سرقت قرار می گیرد. وندر یک کتاب قابل توجه در مورد شجاعت، عشق و تفاوت یک نفر در زندگی دیگران است. Auggi یک فرد الهام بخش است، زیرا او فقط یک بچه معمولی است. اما پدر او، خواهر بزرگتر، معلمانش، و دوستان و خانواده هایشان، قدرت و عشق خود را به آگگی در تعاملات روزانه خود با او نشان می دهند. گرچه پایان آن کمی شبیه فیلم هال مارک بود ، من فکر کردم این مناسب روحیه داستان و کاراکترهاست. شما گریه میکنید و لبخند میزنید و به افراد خاصی در زندگی خود فکر میکنید. تعجب نوعی کتاب است که با شما باقی می ماند.

مشاهده لینک اصلی
www.melissa413readsalot.blogspot.comTHIS BOOK! من عاشق کمی ماه آگوست هستم. چیزهایی که این کودک فقیر باید در آغاز زندگی خود با همه جراحی ها داشته باشد، تلاش می کند تا به چهره فقیرش کمک کند. و تمام چیزهایی که او باید در دوران کودکی اش با مردم به طور کلی تحمل کند. اما او یک مادر فوق العاده، پدر و خواهر دارد تا از طریق این همه چیز به او کمک کند. من حتی نمی خواهم سعی کنم نوعی از آنچه که در کتاب نوشته شده است، تایپ کند، زیرا در هر صورت اشتباه می کنم. به نظر می رسد که او دو چیز متفاوت را در هم می آمیزد که چهره اش را تغییر شکل داده است. با تمام جراحی ها می توانید ببینید، صحبت کنید و بشنوید، اگرچه در بعضی موارد او مجبور خواهد بود کمک های شنوایی داشته باشد. تمام راه را از طریق کلاس چهارم او توسط مادر خود خانه مدرسه بود. او فوق العاده هوشمند است و با وسواس در جنگ ستارگان :) او کار شایسته ای انجام داده است و تمام زندگی اش را نادیده گرفته است و از اذیت کردن او از تکان خوردن در زمین بازی و یا استشمام های ترسناک مردم زمانی که برای اولین بار او را می بیند، نادیده گرفته می شود. سپس مادرش اعلام کرد که او می خواهد او را در کلاس امتحانی سال پنجم به مدرسه آمادگی بگذارد. او ویران شده و به مرگ می ترسد! او قبول می کند وقتی می خواهد تور را از مدرسه بگیرد و چند بچه را ببیند. والدین او نیز به او گفتند که اگر در دوران کودکی خیلی دشوار باشد، می تواند در هر زمان برود. اوگگی کوچولوی می خواست یک بار از چیزهای وحشتناکی که شنیده بود را ترک کند اما خواهر از طریق او را به ماندن ادامه داد. اگر چه، او از برخی از بچه های تند و زننده که از او خشنود بود، سختی های زیادی داشت، او بعضی از دوستان بسیار خوب داشت و چیزهای زیادی برای او ساخته بود که اشک هایش را در برگرفتم. اوگگی پسر خنده دار و مهربان بود و پس از اینکه به او عادت کرد، مردم را نیز به خطر انداخت. همه چيز جز يک و آن مرد هيچ چيز مهم نبود. غم انگیز است برخی از بزرگسالان واقعا وحشتناک در کتاب نیز وجود دارد که او را مانند هس دمدمی مزاج درمان می کنند. آنها می گویند که او نباید در مدرسه از فرزندان دیگر ناراحت باشد، او باید به کجا بچه های معلول یا عقب مانده بدهد. اولا، هیچ کدام از این چیزها را نداشته است، او فقط دچار تغییر شکل است و دوم اینکه این افراد خوردن می کنند! من خیلی خوشحالم که این کتاب را بخوانم، من خیلی خوشحالم که آن را در لیست خواندن دوستان در GoodReads دیدم! من فکر می کنم همه این کتاب را دوست دارند!

مشاهده لینک اصلی
این فقط یک کتاب کامل بود این یک داستان است که باید برای کودکان در همه جا مورد نیاز باشد. این مسئله از قلدری در راه تازه ای به دست می دهد، با ارائه دیدگاه های متعدد و واقعا نشان می دهد که چگونه هیچ یک از آنها زندگی کامل نیست و ما باید تلاش برای مهربانی به یکدیگر. این کتاب یک غواصی عاطفی بود. من روی یک صفحه خندیدم و گریه کردم، و هرکسی را دوست داشتم. بسیار توصیه می شود!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شگفتی


 کتاب سازندگان دنیای کهن
 کتاب ریشه کن
 کتاب نقره ریس
 کتاب نشانه را حک کن
 کتاب ۳۵ کیلو امیدواری
 کتاب مجموعه رمان های در جست و جوی دلتورا