معرفی کتاب قلعه متحرک

اثر دایانا واین جونز از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: شراره صدیق-ادبیات نوجوان

ارسال شده توسط ایران کتاب در تاریخ دوشنبه 23 بهمن 1396
Sophie has the great misfortune of being the eldest of three daughters, destined to fail miserably should she ever leave home to seek her fate. But when she unwittingly attracts the ire of the Witch of the Waste, Sophie finds herself under a horrid spell that transforms her into an old lady. Her only chance at breaking it lies in the ever-moving castle in the hills: the Wizard Howls castle. To untangle the enchantment, Sophie must handle the heartless Howl, strike a bargain with a fire demon, and meet the Witch of the Waste head-on. Along the way, she discovers that theres far more to Howl—and herself—than first meets the eye.


خرید اینترنتی کتاب قلعه متحرک
معرفی کتاب قلعه متحرک
جستجوی کتاب قلعه متحرک در گودریدز

معرفی کتاب قلعه متحرک از نگاه کاربران
خوب، من آن را دوست داشتم این ممکن است مخالف ویرایش باشد که چیزی است که من به ندرت می گویم. چیزهایی که در آن وجود داشت باید داشته باشند. همچنین عاشقانه می تواند بهتر باشد. این مهربان چیزی شبیه به: Howl: سلام، بانوی پیر. سوفی: سلام، جادوگر معروف. * متهم * شما خانم های جوان را دوست دارید، آیا نه؟ صدای: چرا بله، آنها بسیار خوب هستند. شما، با این حال، بسیار قدیمی هستند. قلعه متحرک جادویی من را برای من پاک کن؟ سوفی: چرا نه؟ شما باید دوباره به یک خانم جوان بازگردید به هر حال * ماجراهای اطمینان حاصل کنید * سوفی: * در عشق با صدای متکبر می افتد * صدای جرنگ: * در عشق با موهای زرق و برق دار خود * صدای جیر جیر: * مناسب شیفتگی * شما موی من را خراب کردید! من هرگز شما را ببخشید، پیرزن! * سوفي: خيلي خوشحال هستم * از عشق سرايي به سرقت بردم از سوهه ریس برنان. خیلی ممنون!

مشاهده لینک اصلی
همانطور که قبلا گفتم: چگونه این کتاب را زودتر خواندید؟ Charmed Life یکی از علاقه مندان به تمام وقت من است و من واقعا انیمیشن 2004 را دوست داشتم (آن مردمان موسیقی! لطفا خودتان را به نفع خود گوش دهید و به دنبال 3Stroll از طریق آسمان @: 2.15 دقیقه از لذت خالص!). و من اینجا هستم، اولین بار در سال 2017 این جواهر را باز کردم! خوب، بهتر است بعد از هرگز، درست است؟ ممکن است یک بررسی کوتاه بعد (همانطور که درNo بارا در حال حاضر @، اینها تبدیل شدن به زندگی من این روزها ...) اما من شگفت زده شد برای دیدن طرح در مورد کلام به بسیار متفاوت است آن چیزی که ما در انیمه داده شدیم! و حتی اگر به نظر می رسد که در کتاب روشن تر است، من از آن لذت بردم بیشتر! دیانا وین جونز قطعا یک نویسنده شگفت انگیز است. عاقلانه، سرگرم کننده و جادویی است. سوفی یک سرب بزرگ زن است، Howl به طرز شگفت انگیزی آزار دهنده است و شخصیت های ثانویه بسیار جذاب هستند. بهتر است، واقعا؟

مشاهده لینک اصلی
بله، این تصویر تقریبا این را به تصویر می کشد: یک افسانه فانتزی رنگارنگ وحشیانه که خاطرات داستان های خواب را به ارمغان می آورد. من هم اول فیلم را تماشا کردم، کنجکاو شدم و کتاب را برداشتم. و با این حال ژاپنی ها کار شگفت انگیزی داشتند تا با صدف آویزان خود را با گوشواره آویزان و خیره کننده به نظر می رسد - و قلعه، است که به طور استادانه طراحی شده است - به زندگی، من خوشحالم که کتاب دارای طرح بسیار ثروتمند تر است. من عاشق تمام عناصر ناز و تخیلی هستم. در مقایسه با کتاب، این فیلم مانند یک فیل در یک فروشگاه چین است. کاراکترها خیلی چند لایه ای نیستند، اما به دلیل آنچه که می گویند و بر اساس آنها، عمدتا به شیوه های سرگرم کننده و عجیب و غریب، در شما رشد می کنند. صدای جرعه یک قطعه قلب من را گرفت. او، به عنوان دوست من که Castle Moving را به من پیشنهاد کرد، بسیار دوست داشتنی است. چطوری .. من این کتاب را با یک لبخند بزرگ لبخند تلخ روی صورتم بسته کردم ^ ^

مشاهده لینک اصلی
من از آنچه که گفتم متاسفم ... من سوفی را دوست دارم -RTC-

مشاهده لینک اصلی
پس از یک شروع اولیه خوب، این داستان هرگز از راه پیش بینی (و امیدوارم) آن را نداشته باشد. سبک نوشتن برای من دشوار بود، اما من منتظر بودم چیزی را تحسین و هیجان زده کنم. متاسفانه، پس از فصل 3، هیچ کاری نکرد. در تمام موارد. در حالی که برخی از جنبه های ساختمان فانتزی وین جونز (قلعه و پورتال های درب ورودی آن) را قدردانی کردم، نمیتوانم ببینم کجا این ایده ها را به نوعی خیالی فهمیده است. جدا از Howl (که در اکثر کتاب ها واقعا نیاز به دارو داشت)، شخصیت ها احساس راحتی و یک بعدی می کردند. من متوجه شدم که به وضعیت بدشان مربوط است. برای اینکه عادلانه باشد، فانتزی YA یکی از سبک های رفتاری من نیست، بنابراین رتبه من باید با دانه ای بزرگ نمک برای علاقه مندان به این سبک گرفته شود. آن را سخت به من در این سبک لطفا - فقط ژولیت Marillier، جورج مک دونالد و ماریون Zimmer برادلی قادر به من را به قلمرو فانتزی من و من را اسیر نگه دارید.

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب قلعه متحرک


#ادبیات اقتباسی - #داستان فانتزی - #ادبیات انگلیس - #داستان عاشقانه - #ادبیات داستانی - #ادبیات معاصر - #ادبیات نوجوان - #دهه 1980 میلادی - #تازه های ایران کتاب - #لیست برترین رمان های ادبیات نوجوان - #انتشارات کتابسرای تندیس - #دایانا واین جونز - #شراره صدیق
#انتشارات کتابسرای تندیس - #دایانا واین جونز - #شراره صدیق
کتاب های مرتبط با - کتاب قلعه متحرک


 کتاب میک هارته این جا بود
 کتاب ناتور دشت
 کتاب بخشنده
 کتاب سالار مگس ها
 کتاب بخت پریشان
 کتاب آبشار یخ