کتاب لطفا به من نخندید

اثر جودی بلانکو از انتشارات ایران بان - مترجم: افسانه محمدی شاهرخ-ادبیات نوجوان

While other children were daydreaming about dances, first kisses, and college, Jodee Blanco was trying to figure out how to go from homeroom to study hall without being taunted or spit upon as she walked through the halls. This powerful, unforgettable memoir chronicles how one child was shunned—and even physically abused—by her classmates from elementary school through high school. It is an unflinching look at what it means to be the outcast, how even the most loving parents can get it all wrong, why schools are often unable to prevent disaster, and how bullying has been misunderstood and mishandled by the mental health community.


خرید کتاب لطفا به من نخندید
جستجوی کتاب لطفا به من نخندید در گودریدز

معرفی کتاب لطفا به من نخندید از نگاه کاربران
لطفا متوقف کردن خنده در من ... صادقانه یکی از بهترین کتاب های من تا کنون خوانده ام. درست همانطور که پشت این کتاب می گوید، این واقعا \"بی اعتنایی به آنچه که به معنای بیرون آمدن است نگاه می کند و نشان می دهد که\" آزار و اذیت توسط جامعه بهداشت روانی اشتباه گرفته شده است \". برخی از شخصیت ها به خوبی توسعه یافته در حالی که دیگران، نه خیلی. راه Jodee Blanco در مورد آنها توصیف و می نویسد به من به عنوان یک خواننده به من یک تصویر واضح از آنچه که آنها بود، به من، اما بسیاری از شخصیت های خود را به نظر می رسد مانند این افراد بی رحمانه در زندگی واقعی (قبل از Jodeeâ € ™ ثانیه دبیرستان). برخی از این کاراکترها شامل A.J. و گرگ من متوجه شدم که طرح کتاب، هر دو واقعگرایانه و واقعی برای نوع کتاب است، چرا که قلدری با هر روز در سراسر جهان در حال بررسی است و عمدتا این کتاب در مورد آن است. این باعث چرخش غیرمنتظره شد و من حدس زدم که باعث شد من بخواهم خواندن آن را ادامه دهم. طرح نیز قابل پیش بینی نیست. این کتاب فقط در سرعت راست حرکت می کند نه خیلی سریع و یا خیلی کند. Jodee Blanco کتاب خود را بسیار واضح نوشته است، به طوری که خوانندگان می توانند همه چیز را در سر خود تصور کنند، که او در سراسر داستان در جریان است و می داند که چگونه تمام وقت خود را احساس می کند. من دوست دارم که او این داستان را بخواند چون من واقعا می توانم چیزهایی را که او از آن گذشت، تصویر کند. برای مثال، زمانی که او برای اولین بار از Spin The Bottle توضیح داد، من یک تصویر روشن در سر من داشتم که برای او چطور بود. Blanco چیزهای زیر را توسعه ندهید و یا توسعه ندهید. نوشتن او خنده دار نبود، اما قابل مقایسه و صادقانه بود. او سخت تلاش نکرد و گفت و گو واقعی بود. من فکر می کنم نقطه این کتاب این بود که خوانندگان را مطلع کند که قلدری بی رحمانه است و باید متوقف شود؛ چرا که همانطور که بلانکو گفت، \"سوء استفاده می تواند به شما برای زندگی صدمه بزند و نه تنها اعمال ظلم و ستمی که اسکن عمیق، از بین بردن عمدی از مهربانی است که می تواند تاثیر عمیق تر داشته باشد. \"بلانکو همچنین می گوید:\" هدف من این است که شما این خاطرات را بخوانید، این است که به شما در دستیابی به شجاعت در داخل خود کمک کنید و از آن استفاده کنید این امیدواری را پیدا کنید. \"در واقع، هر نقل قولی که با من درمی آید، اما نقطه کلی کتاب با من همراه خواهد بود، زیرا این الهام بخش بود. مردم باید از این کتاب این واقعیت را دریافت کنند که دفعه بعد تصمیم می گیرند کسی را مورد آزار و اذیت و یا شاهد کسی که مورد آزار و اذیت قرار می گیرد و سعی در متوقف کردن آن نداشته باشد، باید این کار را مجددا انجام دهد، زیرا آزار و اذیت واقعا مردم را برای زندگی زخمی می کند. این کتاب من را به عنوان فردی تحت تأثیر قرار داد و متوجه شدم که چیزی که می گویید واقعا می تواند تغییر کند که چگونه کسی در مورد خود احساس می کند، چه زیبا و چه نیک. من این کتاب را برای هر کسی که خود را مورد آزار و اذیت قرار داده است، قلدری، و یا فقط می خواهد به خواندن یک کتاب خوب و شدید!

مشاهده لینک اصلی
غیر قابل درک است که چگونه افراد بی رحمانه دیگر می توانند به دیگران باشند خانم بلانکو چه جور زندگی عجیب و غریب است

مشاهده لینک اصلی
œ € لطفا متوقف خنده در Mee توسط Jodee بلانکو خواهد گریه و درک قلدری در سطح کاملا جدید است. هر کس می خواهد به جا برود؛ هر کس می خواهد دوست داشته باشد و هر کس می خواهد جدا از جمعیت محبوب @ باشد. هیچ کس نمی خواهد برای رفتن به مدرسه برای از بین بردن، از بین بردن، و / یا آسیب رساندن به فیزیکی و عاطفی. اما این جودی بود، و این کتاب داستان مادام العمر او است که میلیون ها نفر را از همه جنبه های زندگی کمک کرده است. این کتاب می تواند زندگی کودکان شما را نجات دهد. این باید برای والدین، مربیان و همه کسانی که با سلامتی و رفاه فرزندان ما مواجه شده اند را بخوانند. - جان برادشا در حالی که بچه های دیگر در مورد رقص ها، بوسه های اول و کالج جودای بلانکو در حال فکر کردن بودند، برای اینکه از سالن بیرون بیایید تا سالن را مطالعه کنید بدون آن که از طریق سالن راه برود و یا از بین برود. در طول ده سال گذشته از هر گونه آزار و اذیت، جده آزاد بود، مگر اینکه او مجبور بود به عقب برگردد و با همکلاسی های بی رحمانه و قدیمی خود در ریاست کلاس خود مواجه شود. او تعجب می کند که آیا همه چیز وحشتناکی را که به او داده بود را به یاد آورده است. آیا آنها در مراسم تشییع جنازه، همانطور که در دبیرستان بودند، عمل می کردند؟ او وحشت زده بود اما می دانست که باید آن را انجام دهد. او یک زن قوی با مقدار زیادی از شجاعت بود. @ قلج ها هرگز به یاد نمی آورند، اما حادثه ها هرگز فراموش نمی کنند @ (ص 163). \"سخت ترین چیز در مورد بیرون راندن نیست عشق است که شما دریافت نمی کنید. آن عشق شما را طولانی برای دادن آن کسی که نمی خواهد. بعد از مدتی، سیستم خود را مانند آب رو به زوال نگه می دارد و سمی می شود و مسمومیت روح شما را می گیرد. هنگامی که این اتفاق می افتد، شما گزینه های زیادی در دسترس ندارید. شما می توانید یک تنه تلخ تبدیل شوید که از طریق زندگی در دنیا پریشانی می شود؛ شما می توانید تا زمانی که یک روز همکلاسی های خود را به قتل رسانید، خشمگین شوید. یا، شما می توانید یک راه دیگر برای عشق خود پیدا کنید، جایی که از آن قدردانی شود و شاید حتی بازگشت کرد. \"جودی می گوید راهی برای از بین بردن این همه چیز که در زندگی او اتفاق می افتد و همه چیز را برطرف می کند. این کتاب ارزش خواندن دارد، مخصوصا اگر شما یک نوجوان در دبیرستان هستید که به نظر می رسد فلج می شود و به نظر نمی رسد. این کتاب به شما نشان می دهد که در بسیاری از سطوح مختلف شما تنها کسی نیستید که از طریق این و آن کمک می کنید. همچنین این کتاب به شما یک چشم انداز کاملا جدید ارائه می دهد، اگر شما یک شخص قلدری هستید، به شما امکان می دهد که در کفش های خود راه بروید. â € œPlease متوقف خنده در من â € œ یک داستان واقعا عاطفی به من است. من انتظار نداشتم در واقع گریه کنم که یک کتاب بخوانم اما البته در خانه اتفاق افتاد. من عاشق Jodee عنوان خود را در هر یک از فصل شاخه. هر فصل شدیدتر از قبل است. اما در نهایت او همه را غلبه کرد و بالاتر از نفرت بزرگ شد و از آن عبور کرد و بسیار موفق شد.

مشاهده لینک اصلی
من هنوز کتاب را ندیده ام اما باید بگویم که این کتاب من را بسیار عصبانی می کند. من داستانش را می خوانم و نمی توانم فهمید که چرا او چنین رفتار کرده و چرا والدینش نمیتوانستند آن را ببینند. چیز دیگری که باعث ناراحتی من شد این واقعیت است که او مدت زیادی طول کشید تا در نهایت کاری را که او انجام می داد انجام دهد تا آن را متوقف کند، زیرا توصیه های والدینش تنها آن را بدتر کرده است. برای هر کودکی که این آزار و اذیت را تجربه می کند یک کتاب خوب برای آنهاست که می خواهند بدانند که آنها تنها نیستند. من شخصا احساس مشترک زیادی با Jodee داشتم. گمان می کنم تفاوت در شخصیت های ما و چگونگی رسیدگی به همه چیز است. هنگامی که من در حال رشد بودم تا زمانی که همه چیز فقط به طور ناگهانی تغییر کرد، محبوب شدم. هرچند که من این را دوست نداشتم. من آن کسی بودم که برای کسانی که مورد آزار و اذیت قرار گرفتند، ایستادند، اما هیچ کس به اندازه ای که Jodee بود، مورد آزار و اذیت قرار نگرفت. من زمانی را تجربه کردم که از آنجایی که من آن را انجام می دادم لذت می بردم، اما من آن را دیدم، من هستم و دوست دارم آنچه دوست دارم. نظر دیگران غیر قابل توجه بود، زیرا آنها لباس هایی را که انتخاب می کردند برای پوشیدن و انجام کارهایی که من تصمیم به انجام آن را داشتم انجام می دادم. در ذهن من، اگر شما آن را دوست ندارید، آن را نمی پوشید، اگر شما آن را دوست ندارید، این کار را انجام ندهید و نظر شما یکی از یک میلیون است و هیچ تاثیری در من ندارد؛ زیرا من هستم که من هستم و من خواهم بود، شما تو هستی بدترین تجربه ای که من داشتم در هنگام باز کردن یک مداد توسط یک پسر انجام شد. او مجازات شد و من برای همیشه از یک کلاس پنجم که از من ناراحت نیست و یا تعریف من را. من دوستانم را از دست دادم و چیزهای جدیدی را به وجود آوردم که هنوز تا امروز ادامه داشت. والدین ممکن است درک نکنند، اما شما می دانید که چه کسی هستید و می توانید آنچه را که شما باید انجام دهید برای زنده ماندن و حرکت گذشته انجام دهید. اجازه ندهید که پذیرش اجتماعی زندگی شما را به اجرا درآورد و شما را بدبخت کند. داستان بسیار دست و پا زدن است.بنابراین، Ive این کتاب را به پایان رسانده و مایل به لمس کردن این واقعیت است که انتهای آن همانطور بود که تصور می کردم. فکر میکنم 20 سال است که ممکن است سادهتر بگویم این افراد برای آن چه که قبلا انجام دادند را ببخشند زیرا شما میبینید که آنها رشد کردهاند و افراد مشابه نیستند اما من هنوز فکر میکنم که در ابتدا پس از نهایت دیدن آنها دوباره کمی بعد از اقدامات گذشته شما کمی صدمه دیده باشید. هر کس سزاوار است که در برخی موارد ببخشاید. ممکن است آنها در گذشته در مورد اقدامات خود نادرست تدریس کرده باشند. اما داشتن بچه ها شما را بیشتر از هر چیز در arras مثل این تغییر می دهد. دانستن او واقعا زندگی خود را تبدیل به زیبا است. هر کودکی که مورد آزار و اذیت قرار گرفته باید این را بخواند.

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب آسان برای خواندن نیست. کتاب هایی که به قدری شگفت انگیز است که افراد شگفت انگیز و متکبر چگونه می توانند به طور خودکار رتبه بندی های عالی از جامعه خوب را دریافت کنند. اما این کتابی است درباره اینکه چگونه نوجوانان افتضاح می توانند نسبت به یکدیگر باشند. ایده خوب این است که اگر این کار را نکنید، حرکت کنید. این یک یادداشت در مورد قلدری، ظلم و ستم و روز قیامت است. امیدوارم بتوانم توضیح دهم که چگونه این کتاب با من مخالفت کرد. من می دانستم که آن چیزی بود که مانند آن بود که می ترسیدم فردی را ببینم که می خواست مرا بسوزاند، آنطور که احساس می کرد بیخواب است و مراقبت از مردم را متوقف کند، زمانی که بچه ها Jodee را برداشتن برف را به دهانش گذاشتند و لگد زد، او را لگد زد ، او را کوبید. من می دانم که چطور بود که نمی توانستم از کمک بخواهم، به دیگران بگویم چون می دانیم که نمی توانند کمک کنند و فقط برای آنها احساس بدی می کنند. من می دانم که چطور امیدوار بود که کسی از ما خارج شود یا برای ما یک بار بجنگد، اما فقط خودمان را گمراه می کند. من می دانم که چطور بود که نفرت از آزار و اذیت مردم را نفرستادیم، اما از افرادی که حتی بیشتر به آنها پیوستند نفرت داشت. احساس کردم لحظه ای که او احساس کرد که @ همه چیز اشتباه است با من @ و او به آشپزخانه فرار کرد، یک چاقو را برداشت و شروع به چانه زدن کرد. من می دانم که چطور بود که خود را برای تأیید سایر مردم تغییر دهی، و بعد آنها را انزجار یافت زیرا شما می دانید آنها صادق نیستند. من می دانستم که چطور بود که از هر روز خودم را نفرت کنم. من می دانستم که چطور می خواهم ستمگران تو را به احساس درد که به تو تحمیل می کنند. من می دانم که آسان نیست که از همه آن حرکت کنیم. مهم نیست چقدر ما زمان را برای متوقف نگه داریم تا بتوانیم بهتر از آنچه که برای ما اتفاق افتاده درک کنیم. زندگی ادامه دارد و ما از آن وضعیت خارج می شویم. خطر همیشه در گذشته باقی می ماند، زمانی که همه چیز همیشه بد بود. و قادر بودن به حرکت از آن. این زمانی است که ستمگران ما پیروز می شوند. همه چیزهایی که ب.س. در مورد تجربه لحظات عمیق زندگی و نقل قول های الهام بخش مثبت فقط گاهی اوقات به صورت ناگهانی در چهره احساس می شود. افرادی که هیچ گاه سوء استفاده، عصبانی، صدمه زدن یا عذاب دیگران، هرگز سوء استفاده نکنند، وقتی صحبت می کنند که بدانند شما چگونه احساس می کنید، زیرا آنها به طرز محکمی و احمقانه صدا می کنند. من نیز مورد آزار و اذیت قرار گرفته ام. و این به معنی زیاد نیست، اما من خیلی متاسفم که برای شما اتفاق افتاده است، Jodee.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب لطفا به من نخندید


 کتاب فراموشی
 کتاب هری پاتر و حفره اسرار آمیز
 کتاب تشپ کال
 کتاب راز ویلیام استورتیس
 کتاب مجموعه رمان های روون
 کتاب باغبان شب