کتاب مترسک و خدمتکارش

اثر فیلیپ پولمن از انتشارات پریان - مترجم: فرزاد فربد-ادبیات نوجوان

در منطقه‌ای روستایی، مترسکی را صاعقه می‌زند و او جان می‌گیرد. مترسک با پسربچهٔ ‫بی‌خانمانی آشنا می‌شود و او را به عنوان خدمتکار خود انتخاب می‌کند تا هر دو راهی سفری پرماجرا شوند.


خرید کتاب مترسک و خدمتکارش
جستجوی کتاب مترسک و خدمتکارش در گودریدز

معرفی کتاب مترسک و خدمتکارش از نگاه کاربران
خواندن رمان این کودک، نمیتواند به ما یادآوری کند که رمان کلاسیک کودکان که دهها سال پیش منتشر شد، جادوگر اوز بود. این رقم هر دو بدبختی است. اما در دست فیلیپ پولمن، آقای کلوچه یک شخصیت کاملا متفاوت دریافت می کند. آقای Straw Doll بسیار شجاع، اما ساده لوح، صادقانه و صادقانه است، آسان به جرم، اما ملایم، حتی به پرندگان که باید دشمن اصلی خود باشد. در حالی که جک خدمتکار او، به دلیل مهارت های زبان و عملی بودن اقداماتش بسیار جالب می شود. داستان او ناامید کننده نیست. پرتره های زندگی در یک دنیای معجزه آسایی، برای ساختن تصاویر املاک و مستغلات به طرز وحشیانه و کمدی تنظیم شده اند. بخش مورد علاقه من زمانی است که عروسک Straw در جریان استقرار نیروهای ارتش به عنوان کاپیتان منصوب می شود دقیقا به این دلیل که او به اشتباه تمام سوالات را پاسخ می دهد! معلوم شد که در لشکر حکومت، ستاد بود، در حالی که تمام سران وی تنها نمایشنامه بودند. Haa! **** به طور کلی ترجمه بسیار خوب است. اما برای اندازه ناشران Gramedia که معمولا کامل هستند، چرا هنوز هم از دست رفته .... مانند انگشتان کاه نوشته شده است و یا زندگی می کنند و امید ترجمه شده زندگی و امید (زنده و امید)

مشاهده لینک اصلی
یک عروسک نیویورک پس از رعد و برق در یک شب طوفانی زندگی می کند. صبح روز بعد او با یک بیکار گرسنه به نام جک ملاقات می کند. مرد نی همچنین جک را به عنوان خدمتگزار خود ارائه می دهد. جک کار را می پذیرد و آنها را در یک ماجراجویی بروید و در راس به یک مکان به نام بهار دره است، که در قلب jerami.Si عروسک نی حکاکی عروسک با مغز نخود فرنگی بود حاضرجوابی، خیره هنوز توسط بسیاری از ایده های ملاقات کرد، هر چند گاهی اوقات ایده های - ایده مسخره است او همچنین شاد، زندگی را با عشق، همیشه می خواهید سعی کنید چیزهای جدید و هرگز تسلیم بود. جک پیشخدمت یک مرد بسیار وفادار و صادق است. هر چه او به خاطر استادش انجام داد. او در تلاش است تا هر چه که بتواند، به استادش کمک کند. عروسک نی تا حد زیادی Jack.Perjalanan وفاداری خود را پر از چالش و سرگرم کننده را ستایش می شد. آنها ماجراهای منحصر به فرد و فراموش نشدنی را تجربه می کنند. تغییر شغل به کسب پول برای تحقق بخشیدن به رویاهای خود را به سمت بهار دره، ملاقات با جنایتکاران، پیدا کردن گنج، جایزه از پرندگان تا زمانی که مبارزه دادگاه بهار دره دریافت کرده است.

مشاهده لینک اصلی
در واقع مدت زمان کافی برای خواندن یک کتاب است که خیلی جادویی است. مطمئنا، این کتاب یک رمان بچه است که تصورات گاه گاه مضحک و خواندن دارد مانند خواندن بخش هایی که من فکر می کنم خیلی غیر منطقی است، این تصور است که من باید در مورد این یک کتاب به شما بگویم. من بعد از خواندن این احمقانه و وفاداری است. احمقانه برای عروسک نی، وفاداری به جک خدمتکار از عروسک نی. عروسک های کششی را می توان به عنوان یک عالمت معجزه آسایی شناخت، زیرا به نظر می رسد یک عروسک قورباغه می تواند عروسک یخی باشد. جک به قدری بالا بود که وی با وجود رفتار غیرمنطقیش، عروسک وفادار بود. ببخشید، این کتاب یک تصور وحشتناک برای عروسک های نی می شود که به عقب برگردانده می شود. این تصور ناز و مسخره است. این کتاب ممکن است به بچه هائی که شروع به تخیل زیادی کرده اند صحبت کند، زیرا این امر باعث می شود کودک هوشمند شود. این مهم است که از تخیل یک کودک کوچک حمایت شود. و من نباید این کتاب را در حال حاضر بخوانم شاید فردا بعد از اینکه یک کودک داشته ام.

مشاهده لینک اصلی
در حالی که من این قدر را دوست نداشتم چون کتابهای دیگرش مانند مجرمان خشن دوقلو!، هنوز سرگرم بودم. فیلیپ پولمن نویسنده ای عالی برای شروع است و نشان می دهد مهارت های عالی و همه کاره بودن در نوشتن هر دو کتاب های کودک عالی و فانتزی عالی بزرگسالان نیز هست. همچنین این کتاب کار خوبی را در کنار هم قرار دادن شایستگی ها و شگفتی هایی که در مورد The Scarecrow علیه بی گناه، جک آنها یک جفت خوب ایجاد می کنند. چند بخش از نیمه اول وجود داشت که مانند نسخه ی Don Quixote خوانده می شد، که البته بد نیست. البته این کتاب نیز انگلیسی و زبان در مورد آن بود. من عارف را دوست داشتم، مانند خوردن غذا و نوشیدن خوب. صحنه نبرد تمام عصیان بود، و برداشتن غم و اندوه ناگزیر نبرد، چنین چیزی است که انگلیس انجام می دهد. من فکر می کردم که مادربزرگ ران می تواند ظاهر قبلی را به وجود آورد، زیرا نیمه دوم این کتاب بیشتر تعریف شده است نیمه اول کتاب به عنوان طرح ریزی شده، به جای یک داستان ماجراجویی اپیزودیک. اما محصول کلی این کتاب بسیار مطلوب است. من فکر می کنم اکثر کودکان از این لذت می برند.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب عجیب و غریب، صلیب بین ماجراهای هکلبری فین و جادوگر اوز است. یک کشاورز در حال مرگ یک کلاهبرداری را ایجاد می کند و یک نامه درون آن را نشان می دهد تا نشان دهد جایی که متعلق به آن است. @ The Scarecrow توسط روشن شدن و به زندگی زده شده است. او با یک پسر کوچولو ملاقات می کند که خانواده و خانه اش را از دست داده است تا سربازان را از بین ببرد و پسر، جک، تبدیل به خدمت Scarecrows می شود. دو نفر در مورد حومه شهرها با ماجراهای سرگردانند. Scarecrow همه بی گناه گسترده ای است، در حالی که جک وفادار و هوشمند است. از یک نقطه آنها با یک هنگ از سربازان ملاقات می کنند و Scarecrow یک کاپیتان است چرا که Hes @ در اینجا نزدیک به هوشمندانه به اندازه کافی @ به عنوان یک خصوصی یا یک سرباز . صحنه نبرد به من یادآوری می کند که جنگ در Huckleberry Finn.Birds نقش بزرگی در داستان ایفا می کند که شامل مبارزه علیه شرکت شر برای نابودی زمین برای سود است. تصاویر پیتر بیلی فوق العاده هستند. Scarecrow شروع به زندگی با سر و صدا می کند و داستان را با یک سر نارگیل به پایان می رساند. طنز پیچیده و گاهی کمی پیچیده است. مخاطبان هدف 8 تا 8 ساله هستند و من فکر می کنم این یک کتاب خوب برای خواندن با صدای بلند یا با یک کودک است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مترسک و خدمتکارش


 کتاب داغ ننگ
 کتاب ساندویچ ژامبون
 کتاب مگی کسیدی
 کتاب فرقه ی اسسین ها 1
 کتاب نشانه را حک کن
 کتاب بی صدایی